Тест: Наскільки добре Ви знаєте Львів?

Тест: Наскільки добре Ви знаєте Львів?

Пропонуємо перевірити свої знання про місто Лева. Своїми результатами діляться у коментарях матеріалу.

Коментарі до події (13)
 • Марта Гатало 08 Червня

  Так собі тест, ніби школяр робив

  Ну і дійсно, не заснування, а перша письмова згадка. Минулого року археологи довели, що поселення на мімці сусасного ринку добробут існувало ще 800 років тому
 • Igor Kont 13 Вересня

  Вітаємо! Ви відмінно знаєте Львів!

  7 out of 7
 • Анонім 19 Червня

  Львів не був заснований у 1256 р, це лише перша письмова згадка. Звідси роблю висновок, що автори тесту самі добре Львова не знають(:boring:)

  Юлія Щаслива Анонім 20 Червня

  Львів був заснований в 1256 році королем Данилом Галицьким

  Анатолий Короленко Юлія Щаслива 13 Вересня

  Львов , да основан Данилой Галицким и назван в честь сына Льва  ,а год основания Львова 1256 есть год первого известного письменного упоминания о Львове . )))  

  Юль учите матчасть ))

  Єхидна Лю Анатолий Короленко 04 Серпня

  Тот ж бо й воно, то є перша письмова згадка, яка збереглась після численних пожеж, і там сказано, що зі Львова (!) тобто він вже стояв, як місто, а не засновувася лише, було видно як горів Холм. Пожежу «її було видно на полях белзьких зі Львова» («белзькі поля» – це, очевидно, долина Полтви між Замарстиновом і Збоїщами). І так як більш ранніх документів не знайшли, вирішили вважати цей рік роком заснування Львова, хоча поселення наприклад на Світовидовому полі вже в ІХ столітті мало фортифікаційні споруди.А саме ж городище там було відоме з VII ст. От і думайте, коли ж Львів був заснований.
 • Татьяна Борзёнок 18 Червня

  Про статую Свободы...Всегда..удивляюсь..когда говорят..у нас своя статуя Свободы...иногда говорят..что это единственная сидящая статуя Свободы.. Считаю..что статуи свободы во Львове нет...
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення