Різдвяна історія з Тіною Кароль

Різдвяна історія з Тіною Кароль

Всі анонси від: Оперний театр

Концерт української співачки Тіни Кароль "Різдвяна історія" відбуватиметься в Оперному театрі 13 та 14 січня. Початок - о 19.00. Вартість квитків становить від 650 до 2100 гривень.

Співачка підготувала святкову Різдвяну програму! Вона виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці, а також свої найкращі хіти.

"У наш час люди втратили віру в чудо. Ми перестали ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво - реально, традиції живі, і не тільки в вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас усе життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а й через все своє життя, адже це залежить тільки від нас самих. Поки живі традиції - жива країна ", - додала Тіна Кароль.

До слова, Тіна Кароль - українська співачка, акторка, а також народна артистка України. Вона входить до ста найвпливовіших жінок України за версією журналу "Фокус". Тіна Кароль співає пісні українською, російською та англійською мовами.

Хочете потрапити на її концерт? Купуйте квитки вже зараз!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення