Вистава Самотність в мережі

7 листопада о 19:30 у Палаці залізничників (РОКС) відбудеться вистава «Самотність у мережі» в інтерпретації Тамари і Євгена Морозових.

Прем’єра! Головний польський бестселер початку XXI століття,найвідоміший і самий неоднозначний роман Януша Вишневського “Самотність в Мережі” – це історія в листах про заборонену і таку жадану любов.Один з найбільш пронизливих і спірних романів століття.

У ролях:

 - Тамара Морозова,
 - Євген Бельтюков,
 - Ірина Марчук,
 - Кирило Шевченко.

Під час вистави звучатиме музика Баха, Чайковського, Шопена, французька класична музика.

Роман Януша Вишневського «Самотність в Мережі» – це історія в листах про заборонену і таку жадану любов. Один з найбільш пронизливих і суперечливих романів століття.

Ця історія викликала багато суперечок, але нікого не залишила байдужим, адже багатьом людям знайомі і сумніви, і надія, і побоювання, які викликає знайомство в інтернеті і стосунки на відстані. Ось і вони так познайомились. Вона з Польщі, він — з Німеччини. Їх випадкова переписка переросла у справжню пристрасть. Але чи варто зустрічатися і кого ми любимо більше: реальну людину, чи образ, який створила наша уява зі слів, чекання та самотності? Та й взагалі, чи можна назвати це коханням? А якщо й так, що гірше — відстань чи зустріч?

Вартість квитків: 200 - 490 грн
Квитки можна придбати за посиланням

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення