Виставка молодих львівських художників "Потік часу"

Виставка молодих львівських художників "Потік часу"

Всі анонси від: Музейно-культурний комплекс пивної історії "Львіварня"

6 квітня у музейно-культурному комплексі пивної історії "Львіварня" (вул. Клепарівська, 18) відкриється вже друга виставка, яка цього разу знайомитиме гостей із роботами трьох молодих художників та друзів: Мирослави Бачкур, Сергія Декалюка та Вадима Панченка.

Експозиція "Потік часу" триватиме у арт-просторі "Львіварні" з 6 квітня до 3 травня 2017 року. Кожен із авторів виставки по-своєму "працює" з часом. Сергій Декалюк фіксує прості речі - миттєвості щирих емоцій, а героями його полотен постають пересічні люди.

"Створюючи ці позитивні образи, я веду власний щоденник, колекціонуючи, таким чином миті радості, любові, добра. Коли стаєш свідком чогось доброго і водночас простого, то це додає ще більше оптимізму на хороше майбутнє в умовах сьогодення. У своїх роботах стараюсь відкинути все зайве, залишивши тільки мить прекрасного. Хочу, аби люди звертали побільше уваги на такі прості речі", - коментує автор.

Мирослава Бачкур акцентує свою увагу на результаті. "Результат - це щось нейтральне: ані погано, ані добре, це констатація факту і наслідок процесу: фізичного і культурного. Сучасна культура - тілоцентрична", - вважає авторка. На полотнах Мирослави плоть та тіло мають не лише фізичний вимір, але є культурними поняттями, складовою нової моделі реальності. Вони є результатом світоглядних змін, що знаменували перехід від Слова до Тіла, від духовності до тілесності, від вербального до візуального. Обробити сировину, будь то матерія чи ідея, означає надати їй форми, вдихнути нове буття. Світ плоті - це світ природного, сфера матерії. В опозиції до нього перебуває світ культури - світ смислів. Оброблена думкою сировина переходить у світ культури, набуває іншого статусу.

Вадим Панченко намагається зафіксувати, зловити на своїх полотнах саме момент. Момент – це те, що кожен з нас переживає щодня, але не помічає. "Моменти – це те з чого складається наше життя, приємна інфантильна його частина, будь це гонитва за голубом, чи промінь сонця дорогою в школу", - ділиться Вадим Панченко. Зазначимо, що з часу відкриття (3 лютого) сучасний арт-простір "Львіварня" починає активно гуртувати навколо себе митців. "Ми чергуватимемо виставки відомих авторів і тих, які тільки починають свій шлях. Крім того, у нашій історії - це традиція, адже навіть у 19 столітті один із власників Львівської пивоварні Роберт Домс був відомим меценатом, який особливу увагу приділяв розвитку мистецтва, - розповідає менеджер "Львіварні" Соломія Короненко. - Більше того, філософія нашої глобальної компанії Carlsberg Group націлена на розвиток громад, починаючи від економічного внеску та дбайливого ставлення до екосистеми, завершуючи підтримкою мистецтва, а особливо молодих талантів, адже за ними – майбутнє!".

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення