Виставка живопису Вікторії Теслюк "Колорит"

Виставка живопису Вікторії Теслюк "Колорит"

Всі анонси від: Арт-салон "Сливка"

Запрошуємо львів`ян та гостей міста відвідати виставку живопису хмельницької художниці Вікторії Теслюк. Вона проходитиме в арт-салоні "Сливка" з 4 до 18 вересня. Вхід - вільний.

Вікторія Теслюк нaродилaся 16 трaвня 1993 року в місті Почaїв, Тернопільської облaсті. Нaвчaлaся нa фaкультеті обрaзотворчого мистецтвa Кременецької облaсної гумaнітaрно-педaгогічної aкaдемії ім. Т.Г. Шевченкa. Деякий чaс проживaлa у Тернополі. Нaприкінці 2015 року переїхaлa у місто Хмельницький. Роботи виконані у авторській техніці, акриловими та олійними фарбами. На картинах найчастіше зображені пейзажі та квіти. Головним виражальним засобом є колір та світло. Співвідношення кольорів та відтінків створює ефект мерехтіння , що передає барвистість природи, її колорит.

Виставки: 2013 рік - участь у колективній виставці у Почаївському історико-художньому музеї, 2015 рік - участь у проекті "Траекторі"`. Тернопільський обласний художній музей 2017 рік - персональна виставка у галереї "На Проскурівській". Хмельницький обласний художній музей 2017 рік - персональна виставка "Барви" у "Галерея XXI", м. Вінниця. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення