Забуті вілли - Виставка пастелей Дарії Зав'ялової

Забуті вілли - Виставка пастелей Дарії Зав'ялової

Всі анонси від: Кав'ярня-галерея "Штука"

Виставка Дарії Зав'ялової "Забуті вілли" стартує у кав'ярні-галереї "Штука" 1 вересня,.

"Мій Львів - це місто маленьких вуличок, тихих садочків, Софіївки, Кастелівки, Вулецьких пагорбів, Яцкова. Це Львів маленький і затишний, це місто і сад, це місто-сад. Це те, що невпинно зникає, і без чого Львів вже не буде Львовом… Це мій записник, маленький каталог прекрасних львівських вілл, відомих і не дуже, це те єдине, що я можу зробити для мого міста – намалювати…", - додає художника.

Про авторку:

Народилась, живе і працює у Львові, "львів’янка за походженням і за естетичним кодом".

Закінчила Львівську Академію мистецтв, за спеціальністю художній текстиль: "Текстиль - перша любов, не полишаю його, шукаю нові ідеї і форми".

30 років творчого життя віддано театру - працювала в Театрі ім. Леся Курбаса, 25 років (і назавжди !) - в Першому українському академічному театрі для дітей та юнацтва. Головний художник театру. Як сценограф і художник з костюмів поставила близько 70 вистав в Першому театрі та інших театрах України (Луцьк, Дрогобич, Дніпро). 22 роки співпраці з Тернопільськім драмтеатром, де як художник з костюмів поставила 11 вистав. Серед назв: "Ромео і Джульєтта", "Аліса", "Зоряний хлопчик", "Гобіт", "Олівер Твіст", "Вільні метелики", "Проданий сміх", "Украдене щастя", "Орестея".

Брала участь у численному розмаїтті мистецьких проектів: "Зірках Галичини", ярн-бомбінґ арті до «Євро 2012», реконструкції костюму Софії Фредро-Шептицької, Квадрієнале сценографії прев'ю - театральний фешн. Учасниця виставок традиційного і експериментального текстилю в Україні, Латвії, Польщі (близько 100).

Поза театром працює в сфері художнього текстилю, останні 10 років малює Львів (акрил, акварель, пастель). 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення