Зустріч з Володимиром Блажівським: Професія дизайнер

Зустріч з Володимиром Блажівським: Професія дизайнер

Інститут міста у співпраці із Інститутом розвитку міст у Кракові та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку» реалізує проект створення та запуску першої соціальної Школи дизайну Pixlab. Передбачено, що підлітки Львова будуть мати змогу зареєструватися на участь в Школі, пройти відбір і влітку розпочати вивчати графічний, UX, UI дизайн та веб - дизайн за підтримки молодих та визнаних дизайнерів.

Для якісного поширення інформації про Школу та висвітлення її переваг, Інститут міста 18 травня організовує публічну зустріч з керівником дизайнерського бюро Projector.Lviv, який готовий поділитися власним дизайнерським досвідом. Володимир розповість як стати дизайнером, як вчитися любити свою роботу, як знайти щастя в дизайні.

Школа Pixlab пропонує підліткам, які мають складні життєві обставини, практично випробувати свої можливості в навчанні дизайну. Головне розуміти — не тільки художники чи супер творчі особистості стають дизайнерами. Маєш бажання, хочеш інтенсивно навчатися, максимально віддаватися задля знань? То пробуй працювати практично, разом з менторами та тренерами. Дизайн - це вся візуальна складова нашого буденного життя, і якщо ти хочеш це вдосконалити, змінити - навчайся, роби! - каже менеджерка проекту, Юліана Саврук (чит.статтю).

Деталі публічної події - ТУТ

Pixlab - соціальний проект,  який створює рівні можливості доступу до креативної освіти.

Так, адже ми вважаємо, що  можливість реалізувати свій творчий інтелектуальний, бізнесовий потенціал для максимальної кількості людей, і при цьому брати на себе відповідальність за долю міста  - це цінність креативного та відкритого міста. А Львів змінюється саме в тому напрямку.

Ми маємо за ціль  створення доступної  освіти у різних сферах дизайну для соціально вразливих  груп населення. Ми працюємо з молоддю міста.

Проект реалізується КУ Інститутом міста у співпраці із Інститутом розвитку міст у Кракові та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми "Польська допомога розвитку",

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення