Дізнайтеся більше про Бункермуз у Тернополі

Безліч цікавих закладів є у Файному місті, «Бункермуз» (Тернопіль) належить до них. Це ресторан, бар, галерея і чарочна в одному місці! Заклад вельми колоритний – інтер’єри переносять зовсім у інший світ, кухня радує кожного гурмана вишуканими стравами. А карта напоїв просто вражає своєю різноманітністю. Проте не лише за святом для шлунку приходять сюди відвідувачі.
Гості закладу – це справжні поціновувачі мистецтва у всіх його проявах. Любителі високохудожніх полотен, зразків сакрального мистецтва, різноманітних арт-об’єктів, експериментальної музики, гербаріїв тощо тут не засумують - виставки відбуваються постійно.

Кіномани можуть подивитися особливі фільми не лише на рідній мові, а й на іноземній, що дозволить вдосконалити свої мовні навики без вивчення слів та набридливих шаблонів. Філософські роздуми та пошуки, зустрічі із відомими людьми, презентації, модні покази, вечірки – це далеко не повний перелік цікавих подій, які очікують відвідувачів закладу.
|А ще організовує на регулярній основі «Бункермуз» концерти справжньої музики – вдумливої, чуттєвої, мелодійної та популярної. Це істинні музичні витребеньки, які оцінить вимоглива публіка.

Знаходиться «Бункермуз» в самісінькому серці Тернополя на бульварі Т. Шевченка, 1.
Забронювати столики можна за телефоном (098) 295-14-66 або в режимі он-лайн на сайті закладу чи в спільноті у соціальних мережах Вконтакті та фейсбук. При бронюванні столиків за допомогою інтернету є можливість їх вибору.
Відкрито тут щодня з 16-00 до 02-00. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення