Дізнайтеся більше про кінотеатр "Палац кіно"

Заснований у 2006 році, Палац кіно (Тернопіль) виник на базі реорганізованого та відреставрованого кінотеатрі імені І. Франка. З того часу і по сьогодні він являє собою кращий заклад олд-скульного типу. Вигідне розташування в центральній частині міста та доступні ціни зробили його улюбленим місцем відпочинку школярів та студентів.

Тернопільський Палац кіно володіє елегантним залом, розрахованим на 218 глядачів, укомплектованим зручними кріслами. Якісне кінопроекційне обладнання гарантує відмінну картинку, доповнену звуком Dolby Diqital EX+. Заклад особливий тим, що тут можна переглянути усі фільми, що є в прокаті (на замовлення), обрати інший і навіть принести його із собою.
В репертуарі кінопалацу є старі картини, класика, документальні стрічки, а також сучасні фільми та анімація. Досить часто саме в ньому проходять тематичні кінофестивалі (наприклад, дитячої анімації, дитячого кіно), а ще проводять навчально-пізнавальні сеанси для груп школярів чи студентів.
Кінотеатр Тернопіль, афіша котрого допоможе спланувати дозвілля, працює щоденно з 9-00 до 23-00, по п’ятницях, суботах та неділях показують прем’єрні стрічки.
Вартість вхідного квитка досить доступна, проте вона залежить від часу сеансу, дня показу та сектору в залі, діють знижки по студентських квитках. Єдина ціна діє на покази у середу – в день глядача.
Розташований кінопалац по вул. Івана Франка, 8.
Довідкову інформацію надають по телефонах (0352) 43-00-00 та 52-33-33. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення