Дізнайтеся більше про Тернопільський академічний театр актора і ляльки

Дбаючи про дітей та їх культурне виховання у 1980 р було створено ляльковий театр у Тернополі, котрий згодом перетворився у тернопільський обласний академічний театр актора і ляльки. В тому ж році юні глядачі змогли насолодитися першою виставою, що проходила у палаці культури «Березіль». Вже через шість років трупа отримала власне приміщення із затишною глядацькою залою на 250 місць, репетиційною залою, акторськими кімнатами, підсобками, великим фойє. Творчий колектив отримав змогу займатися улюбленою справою, не відволікаючись ні на що, тож вистави виходили дуже душевними.
Як і в далекі вісімдесяті роки минулого століття, сьогодні ляльковий театр приваблює маленьких глядачів цікавими постановками та щирою грою. Колектив зібрав найталановитіших акторів (більше двох десятків) та досвідчених працівників цехів, котрі працюють тут вже не один рік.
Репертуар – це справжня гордість закладу, адже тут ставлять справжні казки, в тому числі музичні, а також більш серйозні вистави, адресовані діткам різного віку. Також у доробку трупи є спектаклі для дорослих. Постановки ставляться по сценаріях, створених на основі творів українських та закордонних авторів, народної творчості, сучасних літературних робіт.
Театр актора і ляльки, афіша котрого постійно поновлюється, запрошує усіх бажаючих на цікаве дійство кожної неділі на 12-00 та 14-30.
Адреса закладу: вул. Січових стрільців, 15. Телефон для довідок: (0352) 52-49-54. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення