Альтернатива Telegram: перелік безпечних месенджерів

vctr.media
Автор:
vctr.media
18 червня 2024

Сьогодні Telegram — це один із найпопулярніших месенджерів в Україні. Однак протягом останніх років українців дедалі частіше закликають видалити акаунт Телеграм, оскільки застосунок викликає певні сумніви щодо безпеки особистої інформації користувачів. Яким месенджером можна замінити Telegram — розповідаємо в цій статті.

Альтернатива Telegram: перелік безпечних месенджерів

Які месенджери можуть замінити Telegram

В асортименті App Store та Google Play сьогодні доступно багато месенджерів, і кожен має свої особливості та переваги. Ось кілька найкращих варіантів, які можна встановити замість Telegram.

Signal

Signal — це месенджер із відкритим кодом, який практично не поступається Telegram за якістю роботи. В ньому ви можете надсилати текстові та голосові повідомлення, а також різноманітні медіа (фото, відео тощо).

Застосунок має надійне шифрування, яке забезпечує конфіденційність користувачів. Серед недоліків Signal варто виокремити те, що користуватися месенджером можна лише підтвердивши свій номер телефону.

Slack

Slack — це передусім програма для групового спілкування та командної роботи. Вона поєднує в собі функції обміну повідомленнями та планування, інструменти керування та інтеграцію застосунків. Крім цього, Slack має систему каналів у чаті, завдяки чому можна створити підгрупи для обговорень окремих завдань та тем.

Threema

Швейцарський застосунок Threema — це месенджер, який використовує децентралізовану мережу та наскрізне шифрування, що гарантує захист повідомлень. Для реєстрації не потрібно вказувати номер телефону або інші особисті дані. Під час запуску месенджер генерує унікальний ключ-ідентифікатор, який можна використовувати анонімно або ж прив’язати до своєї електронної пошти.

Як безпечно користуватися месенджером

Щоб спілкування через месенджер було безпечним, варто не лише використовувати надійний застосунок, а й дотримуватися певних рекомендацій:

  • мати окремий пароль для кожного месенджера;

  • встановити двофакторну автентифікацію;

  • не переходити за незнайомими посиланнями;

  • не ділитися своїми особистими даними з незнайомцями.

Сьогодні існує безліч альтернатив Telegram. Вибирати месенджер необхідно з урахуванням ваших конкретних потреб. Це можуть бути висока захищеність, зручна комунікація з друзями, можливість спілкуватися з колегами по роботі. Кожна програма має свої особливості, на які варто зважати під час вибору.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
12 речей, які потрібно встигнути зробити до кінця літа у Вінниці
12 речей, які потрібно встигнути зр... Літо – це свіжі емоції, враження, відкриття, цікаві події, зустрічі та знайомства, маленькі божевілля і великі плани. І...
Англійська для подорожей: Як швидко вивчити базові фрази
Англійська для подорожей: Як швидко... Дізнайтеся, як швидко вивчити базові фрази англійської для подорожей! Наша стаття пропонує практичні поради та ефективні...
Найкращі місця для пікніків  та відпочинку на свіжому повітрі у Вінниці та поблизу міста
Найкращі місця для пікніків та від... Така спека, що все більше хочеться відпочивати на природі, за межами міста, насолоджуючись справжньою природою, шукаючи...