Ще одна родина стала власницею нового автомобіля в рамках програми «АвтоТак»

АвтоТак
Автор:
АвтоТак
19 жовтня 2017

Матеріал розміщено на правах реклами

Програма «АвтоТак» допомогла втілити в життя давню мрію подружжя з Черкащини: Галина та Віктор Лахно стали щасливими власниками автівки ЗАЗ Forza, про яку мріяли більше 10 років.

Ще одна родина стала власницею нового автомобіля в рамках програми «АвтоТак»

«Сьогодні купити новий автомобіль дуже складно. В нашій родині не було можливості одразу заплатити повну вартість. Я — медичний працівник, а чоловік працює водієм. Спочатку намагалися накопичити кошти, але це виявилося для нас неможливим, оскільки треба було платити за навчання сина. Потім він одружився — і ми почали допомагали його родині. Думали звернутися до банку та взяти кредит, але відсотки — завеликі. Знайомий мого чоловіка порадив взяти участь у програмі „АвтоТак“ від „АВТО ПРОСТО“. Що ми і зробили», — пояснює пані Лахно.

«Програма фінансування „АвтоТак“, — продовжує Галина, — дає можливість придбати автомобіль з виплатою невеликих щомісячних внесків. Ми підписали договір у серпні 2016 року, а наприкінці січня цього року отримали ключі від нової автівки».

Варто додати, що виплати здійснюються в гривні та жодним чином не залежать від коливання курсу валют. Крім того, кожен учасник групи самостійно вирішує, коли він бажає отримати автомобіль, враховуючи фінансові можливості та бажання. Прискорити строк отримання можна, сплачуючи не тільки обов’язкові внески, але й додаткові аванси. Саме так зробила родина Лахно.

«Дуже сподобалася проста процедура підписання угоди, — ділиться пані Галина. — Виникли певні питання, на які люб’язно відповів приємний менеджер. За час нашої участі у програмі я вже не вперше консультую знайомих, що цікавляться можливістю придбання авто в групах».

Нагадаємо, що учасником програми «АвтоТак» від «АВТО ПРОСТО» можуть стати як фізичні особи (від 18 років), так і юридичні. Для цього потрібно завітати до найближчого з 55 відділень в 29 містах України, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код та суму разового внеску в розмірі 4% від вартості обраного автомобіля для оплати послуг за включення договору до програми та формування групи.

«Програма „АвтоТак“ зробила наші мрії реальністю. Нарешті ми змінили наш старенький „Жигулі“ на сучасний ЗАЗ Forza. У чоловіка з’явилося багато вільного часу, оскільки він тепер не проводить цілі дні в гаражі, намагаючись реанімувати автомобіль. Тепер ми часто їздимо до його батька та в гості до нашого сина», — радісно розповідає пані Лахно.

Галина та Віктор приєдналися до 46 000 щасливих власників нових автомобілей, які були придбані через системи придбання в групах.

«Досить сумніватися: програма придбання в групах дійсно працює. Це не черговий развод — все офіційно та прозоро. Сміливо приєднуйтесь — не пошкодуєте!», — радить пані Лахно.

Події по темі:
Коментарі до події (4)
 • Геннадий Гена 19 Березня

  Помню какие мы были счастливые, когда забирали свою машину. Это чувство не передать словами. Если бы не узнали про авто так, то я не знаю смогли бы купить новое авто или нет. Здесь хоть нет огромных % и переплат, да и выплаты человеческие. Конечно хотелось бы сразу получить машину, а не через пол года, но что поделать. Возможности платить авансовые платежи у нас на тот момент не было.
 • Игорь 20 Листопада

  Мы тоже обратились в эту фирму. Вот скажите, как можно купить новую машину, если ты только закончил универ и пошёл на работу? Ответ очевиден. Конечно о кредитах можно вообще забыть. Рад, что узнал о существовании авто так  и без бумажной волокиты и прочего бреда, получил возможность ездить на новеньком шеврончике. Спасибо за то, что наконец-то, смог почувствовать себя полноценным человеком, потому что мы привыкли себя в чем то ограничивать, а в Европе и вообще в цивилизации, уже давно дают нормальные кредиты, а то и вовсе без процента
 • Оля 16 Листопада

  В автотак обратилась в 2015 году. Знакомые уверяли меня, что это лохотрон, но я не слушала никого и уже 2 год катаюсь на новой машине, в то время как они ездят на своих тавриях, жигулях и прочем… Хорошо, что Украина становится современной и появляются такие фирмы.
 • pxrniarcwred 09 Листопада

  Возврат вложенных денег законным путем из псевдо-кредитных организаций, финансовых пирамид, накопительных программ, приобретения товаров в рассрочку в группах. Обращайтесь по тел.: 093 261 59 53, 098 778 85 88 www.hafpartner.com
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Найкращі цитати Антуана де Сент-Экзюпері, які потрібно пам'ятати завжди
Найкращі цитати Антуана де Сент-Экз... Цього року 29 червня минуло 118 років від дня народження відомого французького письменника Антуана де Сент-Экзюпері, авт...
Вінницькі мальдіви: відпочинок на озері в Черепашинцях
Вінницькі мальдіви: відпочинок на о... Якщо ви шукаєте ідеї для відпочинку, щоб і без зайвих витрат, і щоб ваш відпочинок не поступався заморським курортам з н...
Тест. Який відпочинок варто обрати цього літа?
Тест. Який відпочинок варто обрати... У Вас з'явився час, а головне - бажання змінити звичайний спосіб життя і зайнятися чимось не просто активним, а і захопл...
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook