Дізнавайтеся більше про День святого Миколая у Вінниці

Щорічно в грудні православні віруючі відзначають День святого Миколая Чудотворця. Це свято має особливе значення для кожної віруючої людини. Адже Микола Чудотворець є найбільш шанованим святим в усьому православному світі. Кожна глибоко віруюча людина, звичайно, знає, коли День святого Миколая Чудотворця в 2019 році. Адже дата цього великого свята залишається незмінною з року в рік. Однак хочемо нагадати, що в 2019 році День святого Миколая Чудотворця буде відзначатися, як зазвичай, 19 грудня.
У день святого Миколая Вінниця щорічно відкриває завісу головної ялинки міста. На святкування збираються тисячі людей. У цей період починаються новорічні святкування, розпочинає свою роботу новорічний ярмарок та резиденція Діда Мороза.
Люди звертаються до святого Миколая з різними проханнями і проханнями. Вони просять його про найпотаємніше. Вважається, що всі прохання в цей день неодмінно будуть почуті святим. Звичайно, якщо вони будуть щирими і сходити від чистого серця.
Але все ж свято Миколая слід відзначати не стільки гуляннями, скільки добрими справами. Існувало повір'я: якщо хочеш жити в щасті й достатку, в День святого Миколая нічого не роби для себе, а тільки для тих, хто цього потребує.
 

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті