Дізнайтеся більше про туристичний оператор "Бомба-Тур"

Відпочинок з туроператором “Бомба-тур” - це захоплююча і комфортна подорож на кращі українські курорти, знайомство з архітектурними та природними пам'ятками різних країн, можливість відмовитися від повсякденних турбот в чудових готелях на сонячному узбережжі або в горах і, найголовніше, - вигідні ціни на тури!

Компанія пропонує пляжний, екскурсійний і гірськолижний відпочинок на масових туристичних напрямках, включаючи Угорщину, Болгарію, Чехію, Італію, Францію  та ін. Туроператор “Бомба-тур” робить фокус на наданні клієнтам унікальні диференційовані продукти, яких немає у інших туроператорів.

Бренд “Бомба-тур” представлений на ринку уже декілька років. Сьогодні оператор займає лідируючі позиції в туристичній галузі Вінниці і позиціонується як марка надійності та якості.

Фахівці компанії ретельно вивчають ринок і прогнозують подальші напрямки розвитку попиту. Робота планується на основі отриманих даних з тим, щоб спрямовувати обсяги продажів в необхідне русло.

Уже декілька років поспіль “Бомба-тур” отримує нагороду “Народний Бренд”, що є знаком довіри та популярності у вінничан.

Розташований туроператор  у Вінниці по вулиці Театральна, 22. Зателефонувати для отримання інформації або бронювання туру можна за номерами телефонів: +38 (097) 908-02-79, +38 (068) 073-11-01.