Садиба Подільського Чарівника

Садиба Подільського Чарівника

Всі анонси від: Подільський зоопарк

У день Святого Миколая, 19 грудня, Садиба Подільського чарівника у Подільському  зоопарку відкриє свої двері для відвідувачів.

Напередодні  новорічно-різдвяних святкувань Садибу Подільського чарівника відвідав голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. Він запросив вінничан та гостей нашого краю на гостину до  казкової садиби та запевнив, що це буде одна з найцікавіших  новорічно-різдвяних локацій для дітей не лише у Вінницькій області, але й у всьому Подільському регіоні.
На Миколая у вінницькому зоопарку відкриється Садиба Подільського чарівника

Юні гості Подільського чарівника зможуть:

  •  подивитися на звірів у Вінницькому Зоопарку
  •  стати учасниками святкового дійства з феями та казковими героями
  •  можна буде прогулятись Алеєю Зодіаку й Галявиною Дванадцяти Місяців
  •  сфотографуватись у спеціальній фотозоні «Сани з оленем» та на майданчику з чарівною парасолькою та багато іншого

На зображенні може бути: на відкритому повітрі
Святкова програма Садиби Подільського чарівника працюватиме під патронатом Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради. Відвідати Садибу Подільського чарівника та стати учасником святкової програми зможуть відвідувачі Подільського зоопарку, які придбали вхідний квиток у зоопарк.

 Садиба Подільського чарівника буде відкритою для відвідувачів щоденно з 19 грудня до 19 січня включно.
Замовити екскурсію до Садиби Подільського чарівника та взяти участь у святковій програмі можна за телефоном (068) 16-06-204.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Нагадаємо, Садиба Подільського чарівника розташована на території Подільського зоопарку за 📍 адресою: м. Вінниця, вулиця Зулінського, 9.
Зоопарк працює з 9 до 17 години, без вихідних.

Вартість вхідного квитка:

  • для дорослих – 70 гривень
  • для учнів/студентів – 30 гривень,
  • для дітей від 3 до 6 років – 10 гривень,
  • ля дітей до 3 років – вхід до зоопарку безкоштовний.
    Детальніше про екскурсії у Подільському Зоопарку дивись тут

На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі На зображенні може бути: у приміщенні
►Більше про Садибу Подільського Чарівника
Будівництво Садиби Подільського чарівника та вхідної групи Подільського зоопарку здійснювалось в рамках проєкту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля», який розроблено Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Вартість об’єкту - 18 мільйонів 700 тисяч гривень. З них 11 мільйонів гривень – кошти програми секторальної підтримки Євросоюзу. На будівництво Садиби Подільського чарівника витратили 2 мільйони 600 тисяч гривень. Будували Садибу переважно за кошти з обласного бюджету та за власні кошти підприємства.

Вхідну групу з адміністративною будівлею наразі готують до здачі в експлуатацію. Тут будуть розміщені каси зоопарку, конференц-зал на 60-70 осіб, громадські туалети. На другому поверсі будівлі - адміністративні приміщення, зокрема, дирекцція зоопарку, бухгалтерія, ветеринарний кабінет, де надаватимуть ветеринарні послуги тваринам зоопарку, а також домашнім улюбленцям вінничан.

Наразі будівництво вхідної групи на завершальному етапі.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення