Дізнайтеся більше про Аквапарк 7 ОКЕАН у Хмельницькому

Аквапарк у Хмельницькому – це унікальний заклад, де можна відпочити всією сім’єю з користю для душі та тіла. Водні процедури бадьорять, роблять сильнішими та витривалішими, міцнішими та здоровішими. А ще вони піднімають настрій та мають оздоровчий ефект, допомагають скоригувати фігуру та позбавитися від надмірної ваги тіла. Позитивно впливає плавання на всі групи м’язів, воно доступне дітям з самих ранніх років життя та жінкам під час вагітності. Тож усіх запрошує аквапарк «Сьомий океан», розташований по вул. Тернопільській, 7.

Пропонує аквапарк відпочинок для дорослих та дітей, адже тут передбачені аквазони різної глибини. Окрім атракціонів, гірок, плавального та ігрового басейнів на території закладу є релакс-зона із джакузі, сауною, повільною річкою, гідромасажем.
Є ресторани та кафе, де можна підкріпитися, відсвяткувати день народження чи просто поговорити з друзями.
У тому ж приміщенні знаходиться торгово-розважальний центр із магазинами.
Хмельницький аквапарк «7 океан» відрізняється зручним розміщенням на карті міста (всього в 10 хв. їзди від центру) та особливим інтер’єром, котрий переносить у давно втрачений світ стародавніх цивілізацій. В той же час тут задіяні сучасні технології та інноваційні ідеї.

За довідковою інформацією звертайтесь за телефонами +38 (097) 524-29-03 і +38 (0382) 77-77-09.
Працює заклад щоденно з 7:00 до 21:00 (плавальний басейн) та з 10:00 (аквазона). 

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення