5 способів як жителям підтримати місцевий бізнес

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
20 березня 2020

Коронавірус COVID-19 продовжує поширюватися по всьому світу, впливаючи на життя бізнесу у всьому світі. Більшість людей залишається без роботи та чіткого бачення майбутнього. Тому редакція ТОП 20 пропонує підтримати малий бізнес, адже саме він забезпечує наші заробітні плати та комфортне життя.

5 способів як жителям підтримати місцевий бізнес

 

1. Доставка на дім

Поласувати смачненьким можна замовивши доставку на дім і так підтримати улюблений ресторан або кафе. Зараз легко скористатись безготівковим розрахунком.  Не забувайте, що здійснюють доставку навіть повітряних кульок на день народження, квітів, косметики з салонів краси чи одягу з невеликих крамниць.

2. Онлайн-купівлі

Подумайте про купівлю товарів у локальних виробників. Простіше зателефонувати і дізнатись про наявність та умови доставки саме тієї продукції, до якої ви звикли, ніж шукати її у супермаркеті. Так ви уникнете зайвих контактів, зекономите час і залишитесь з тим, що любите.

3. Онлайн-послуги

Життя продовжується, не зважаючи на карантин. Варто далі вивчати іноземну мову чи займатись у фітнес-залі. Не відмовляйтесь від придбаного курсу чи абонементу і проходьте всі заняття онлайн. І це хороший спосіб чимось зайняти дітей.

4. Подарункові сертифікати

Свята також ніхто не відміняв. Зараз неможливо вийти до магазину, щоб обрати цікавий подарунок, а при виборі з інтернету не завжди вгадаєш. Тому варто задуматись про купівлю подарункового сертифікату, який можна використати після карантину. Крім того, завжди непогана ідея порадувати себе. Наприклад, придбайте сертифікат на тренування у фітнес-залі, який використаєте згодом. Так ви забезпечте готівкою цей бізнес, а самі залишитесь у виграші, адже багато хто зараз пропонує хороші знижки.

5. Діліться власним досвідом

Підтримайте у соціальних мережах бізнес, що змушений взяти «паузу». Ви допоможете бізнесу нагадати про себе та охопити більшу аудиторію. Діліться позитивним досвідом власних покупок або враженнями від послуг.

Місцевий бізнес – серце Хмельницького. Підтримаємо його серцебиття.

Дотримуйтесь правил профілактики захворювання та бережіть себе.

Слідкуйте за оновленнями на сайті: MoeMisto.ua

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Старий Новий рік. Чого не можна робити в цей день
Старий Новий рік. Чого не можна роб... Як святкувати Старий Новий рік, що смачненького приготувати, як щедрувати, а також, що можна і чого категорично не можна...
Горіхова і екзотична: ТОП-3 рецептів куті
Горіхова і екзотична: ТОП-3 рецепті... Традиційною стравою на Різдво є кутя. Як приготувати її по-особливому? Пропонуємо 3 неординарні рецепти.
Фотографиня з Хмельницького розповіла про Insta-локації у місті
Фотографиня з Хмельницького розпові... Фото у сучасному світі відіграють вагому роль. Мова йде не лише про захоплення, а й про необхідність мати гарні світлини...