ТОП-10 безкоштовних онлайн-курсів для саморозвитку

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
20 березня 2020

Карантин - не привід для депресії. Вільний час вдома біля комп'ютера можна провести з користю. Для цього існують онлайн-курси із саморозвитку. Реєструйтеся та витрачайте час з розумом. 

ТОП-10 безкоштовних онлайн-курсів для саморозвитку

 

Цікавий онлайн-курс для прихильників здорового харчування.

Протягом 4 тижнів вам розкажуть: Чому ми відчуваємо голод і для чого їмо?  Що таке «Тарілка здорового харчування»?  Які продукти мають щодня бути у нашому раціоні?  Що і коли варто пити?  Які продукти і речовини можуть нам нашкодити?  Як правильно побудувати свій раціон? І багато-багато іншого.

  • Реєструйтеся на курс ТУТ.

Онлайн-курс "Як знайти роботу своєї мрії".

Протягом курсу вам розкажуть, як скласти "резюме на мільйон", не провалити співбесіду та “підкорити” роботодавця. Курс триває 6 тижнів.  Реєструйтеся на курс ТУТ. Як врятувати життя перехожому Уявіть. Ви гуляєте містом і випадковому перехожому стає погано, навколо нікого. Як в такому випадку не спасувати, а врятувати людині життя розкажуть в онлайн-курсі “Домедична допомога”.  Досвідчений лектор продемонструє дії, які допоможуть дитині чи дорослій людині до приїзду карети швидкої. Курс складається з 10 хвилинних навчальних відео. 

  • Реєструйтеся на курс ТУТ.

Онлайн-курс "100 років світової моди за 100 хвилин" саме для вас.

Кращі світові експерти моди підготували для вас 10 відеолекції.  В них розкажуть, що таке “до” і “після” гламуру, зазначать на яких українських дизайнерів слід звернути увагу та порадять ідеальний лук на кожен день.

  • Реєструйтеся на курс ТУТ.

Пікантний онлайн-курс сексуальної освіти.

Батькам він допоможе почати розмови із дітьми про “це”. В курсі підіймають найактуальніші теми сексуальної освіти, що продиктовані сьогоденням та майбутнім. В курсі розкажуть: Як, з ким і коли говорити про секс. Яким буває секс. Коли занадто рано, а коли вже пізно.... Лектори курсу - відомі люди України: телеведучі та зірки ТБ.

  • Реєструйтеся на курс ТУТ.

Після кожного курсу безкоштовно видають сертифікат. Пройти будь-який курс можна швидше вказаного терміну. За день слухач може виконувати довільну кількість завдань чи занять.  

Онлайн-курс “Права людини в дії”.

Він розрахований на 13 занять. Під час навчання на курсі "Права людини в дії" ви дізнаєтеся: як права людини впливають на наше щоденне життя? що таке міжнародні стандарти прав людини та хто їх придумав? чим є та чим не є права людини, і чому їх так небагато? хто має забезпечувати та захищати права людини? і багато-багато іншого.

  • Реєструйтеся на курс ТУТ.

А цей курс - для активних хмельничан.

Він допоможе дізнатися, як контролювати місцеву владу та впливати на неї. Допоможе зрозуміти процеси, які відбуваються у місті та сприймати ситуацію розсудливо та з розумом.  Курс розрахований на 11 занять.

  • Реєструйтеся на курс ТУТ.

Онлайн-курс для активістів.

Якщо ви прагнете змін у Хмельницькому, але не знаєте, що для них потрібно зробити, то вам точно сюди.  Під час курсу на прикладі 15 ініціатив з Києва, Львова та Харкова, ви дізнаєтеся, як змінити наше місто на краще. Курс складається з відеолекцій. До прикладу, одна з них про велосипедну культуру.

  • Реєструйтеся на курс ТУТ.

Спростовуємо фейки.

На сьогодні хмельничани, українці та й увесь світ зіштовхнулися із нелегким випробуванням під назвою коронавірус. В соціальних мережах поширюють безліч фейків про COVID-19. Навчитися їх вирізняти в інформативному масиві допоможе онлайн-курс “Медіаграмотність: практичні навички”. Інфекція мине, а от навички залишаться. Вони не раз стануть у пригоді. Курс розрахований на 4 тижні.

  • Реєструйтеся на курс ТУТ.

Онлайн-курс, яких допоможе орієнтуватися в медіапросторі має назву "Фактчек: довіряй-перевіряй".

Під час 4 тижневого курсу ви дізнаєтеся про: головні ознаки фейків як на швидку руку перевірити сумнівну інформацію які існують джерела даних та як ними користуватися як за 5 хвилин перевірити відео або фото як створюються новини як контролювати слова політиків та інше.

  • Реєструйтеся на курс ТУТ.

Більше подій на сайті: Моє Місто Хмельницький!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Гороскоп на вересень 2021
Гороскоп на вересень 2021 У вересні на всі знаки зодіаку очікує бурхлива професійна діяльність, боротьба за власний комфорт й за гідну фінансову в...
У серпні українці зможуть побачити надзвичайний зорепад
У серпні українці зможуть побачити... Зорепад Персеїди вважається одним із найпотужніших метеорних потоків. Цього року очікується близько 100 метеорів на годи...
12 найцікавіших місць  Хмельниччини
12 найцікавіших місць Хмельниччини Хмельниччина багато на унікальні місця, географічні цікавинки, старовинні унікальні маєтки, замки, церкви, споруди. А ти...