Дізнайтеся більше про FABERGE Club & Restaurant у Хмельницьокому

Відпочинок у «Фаберже» надовго запам’ятається його відвідувачам, особливо, якщо ви вперше переступили поріг цього закладу. Рівних йому немає у всьому місту, адже тут ретельно продумали все до найменших дрібниць – і концепцію, і інтер’єр, і меню, і розваги.
«Фаберже» (Хмельницький) – це бар, ресторан, клуб, танцювальний майданчик, лаундж-зона та сцена в одному місці! Тут можна чудово посвяткувати, відпочити від сірих буднів у веселій компанії, відмітити день народження, закінчення холостяцького життя чи просто провести хороший вечір у компанії однодумців, які постійно тут збираються. Кухня тут відмінна, вибір напоїв вражає, обслуговування – на найвищому рівні. Крім того, тут відносно низькі ціни, що дуже доречно при стані сучасної української економіки.

У стінах «Фаберже» регулярно проходять танцювальні вечірки, виступи відомих зірок, зустрічі із цікавими людьми, концерти.
Клуб-ресторан «Фаберже» у Хмельницькому приваблює розкішною обстановкою, високоякісним музичним супроводом, зручним розташуванням на карті міста. Знайти його можна на вул. Проскурівській, 33. Відчинений заклад щодня з 16:00 до 5:00.
Для замовлення столиків та додаткової інформації звертайтесь по телефону (067) 008-30-30.
Зверніть увагу, що тут діє фейс-контроль та дрес-код, не допускаються особи, молодше 21 року.
 «Фаберже» - це більше, чим ви очікуєте, переконайтесь самі, завітавши у заклад просто сьогодні.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення