День Незалежності у Львові: Святкуймо разом!

 

Львів запрошує на відзначення головного державного свята - День Незалежності України! Щороку місто готує урочисті паради, святкові концерти, тематичні виставки та яскраві шоу-програми. Цьогоріч не виняток. Однак святкування розпочнуться раніше, а саме 23 серпня - у День державного прапора України.
Під підняті жовто-блакитні стяги місто Лева вітатиме усіх з новою річницею Незалежності! Сайт MoeMisto.ua знає все про святкування Дня Незалежності у Львові! Ми відстежуємо усі анонси заздалегідь, аби Ви з комфортом спланувати свій відпочинок. Також задля Вашої зручності та економії часу пропонуємо скористатися послугами онлайн-купівлі квитків.

Програма святкування Дня Незалежності у Львові - насичена та цікава. Місто пропонує розваги, як для дітей, так і дорослих. У програмі заплановані фестивалі, виступи відомих музикантів, тематичні майстер-класи, вуличні забави. День Незалежності у Львові - це вирій незабутніх емоцій та нових позитивних вражень! Одягайте вишиванку, запасайтеся гарним настроєм - і гайда святкувати головне державне свято країни!
Колектив сайту MoeMisto.ua усіх вітає з Днем Незалежності України!

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення