Дізнавайтеся більше про галерею сучасного мистецтва "Зелена канапа"

Галерея «Зелена канапа» - це унікальний заклад у галицькій столиці, котрий запрошує до себе усіх небайдужих до мистецтва. Заклад відкрив свої двері першим відвідувачам 27 жовтня 2006 року і до сих пір ніколи не припиняв роботу. Розташований він у старій кам’яній споруді 16 століття, котру колись займав вірменський суд в самісінькому серці історичної частини міста.

Виставки у Львові проходять регулярно, приблизно двадцять на рік, адже вони змінюються через кожні три тижні. Заходи бувають персональними, груповими, концептуальними, проте переважно це роботи львівських майстрів. Тож можна стверджувати, що мистецька галерея Львова веде просвітницьку роботу, беручи участь у всеукраїнських та міжнародних заходах, співпрацюючи із міською радою міста, приймаючи участь у різноманітних фестивалях та виставках.

За вагомий внесок у культурно-мистецьке життя міста, регіону галерея отримала ряд відзнак та дипломів. «Зелена канапа» тісно співпрацює із галицькими митцями, як відомими, так і новими, допомагаючи їм провести першу в їхнім житті експозицію. Також галерея допомагає продати твори ужиткового та неужиткового мистецтва. В діяльності закладу мають місце майстер класи, благочинні заходи, мистецькі аукціони та багато чого ще.

Хочете знати що саме зараз тут відбувається? До ваших послуг афіша «Зеленої канапи». Знайти галерею легко: її адреса – вул. Вірменська, 7.
Контактні телефони: +38 (0322) 357-549, +38 (0322) 437-023, +38 (050) 665-06-03.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення