Halloween у Львові: Куди піти та де відсвяткувати

Неприємність або частування? Львів традиційно долучається до святкування моторошного та водночас веселого свята – Halloween! З 31 жовтня до 1 листопада у місті заплановано чимало яскравих розваг – від тематичних костюмованих вечірок до пригодницьких квестів, від творчих майстер-класів до костюмованих зустрічей. Це буде найшаленіший день року, який ви запам’ятаєте надовго!
Якщо ви досі не знаєте, куди піти та де відсвяткувати Halloween у Львові 2019, то запрошуємо ознайомитися з програмою. Вона є насиченою та різноплановою. Ви знайдете анонси, як для дітей, так і для дорослих. Особливої уваги заслуговують вечірки на Хелловін у Львові. Практично в усіх нічних клубах влаштують ніч страхітливих розваг. Не забудьте завчасно попіклуватися про оригінальний костюм чудовиська, аби всіх вразити своєю креативністю!
Який же Halloween без яскравої фотозони та моторошних декорацій? У Львові торгові центри додадуть особливої атмосфери, розвішавши ліхтарики Джека, штучну павутину та ще багато різних страхітливих штучок. Одним словом, готуйтеся до незабутньої фотосесії і не забудьте поділитися з нами фотографіями.
Актуальні анонси, розширені програми, коментарі організаторів – заплануйте свій яскравий відпочинок заздалегідь. Також пропонуємо скористатися послугами онлайн-покупки квитків. Це зручно та оперативно. Сайт MoeMisto.ua бажає усім отримати від свята Halloween максимально позитивних емоцій та незабутній вражень!

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Отримуйте
регулярні оновлення