Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Halloween у Львові: Куди піти та де відсвяткувати

Неприємність або частування? Львів традиційно долучається до святкування моторошного та водночас веселого свята – Halloween! З 31 жовтня до 1 листопада у місті заплановано чимало яскравих розваг – від тематичних костюмованих вечірок до пригодницьких квестів, від творчих майстер-класів до костюмованих зустрічей. Це буде найшаленіший день року, який ви запам’ятаєте надовго!
Якщо ви досі не знаєте, куди піти та де відсвяткувати Halloween у Львові 2019, то запрошуємо ознайомитися з програмою. Вона є насиченою та різноплановою. Ви знайдете анонси, як для дітей, так і для дорослих. Особливої уваги заслуговують вечірки на Хелловін у Львові. Практично в усіх нічних клубах влаштують ніч страхітливих розваг. Не забудьте завчасно попіклуватися про оригінальний костюм чудовиська, аби всіх вразити своєю креативністю!
Який же Halloween без яскравої фотозони та моторошних декорацій? У Львові торгові центри додадуть особливої атмосфери, розвішавши ліхтарики Джека, штучну павутину та ще багато різних страхітливих штучок. Одним словом, готуйтеся до незабутньої фотосесії і не забудьте поділитися з нами фотографіями.
Актуальні анонси, розширені програми, коментарі організаторів – заплануйте свій яскравий відпочинок заздалегідь. Також пропонуємо скористатися послугами онлайн-покупки квитків. Це зручно та оперативно. Сайт MoeMisto.ua бажає усім отримати від свята Halloween максимально позитивних емоцій та незабутній вражень!

Відпочинок у іншому місті

Отримуйте
регулярні оновлення