Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Івана Купала у Львові: Де і як відсвяткувати!

 

Львів - місто звичаїв, обрядів та традицій! Тому тут щороку - у ніч з 6 на 7 липня - відзначають колоритне свято Івана Купала, влаштовуючи сімейні гуляння. Плетіння купальських вінків, ватра, стрибки через вогнище та, звісно, пошук загадкового цвіту папороті - святкування не обходиться без традиційних купальських забав! До них долучаються усі без винятку - як молодь, так і старші люди з дітьми.
Львів традиційно запрошує на Івана Купала! Святкування зазвичай проходять у міських парках, поблизу водойм. Також нічні клуби влаштують яскраві вечірки у купальському стилі. Не обходиться і без творчих майстер-класів з плетіння вінків, а ще активних дитячих забав з головними персонажами свята - Купалою та Мареною!
Програма святкування Івана Купала у Львові 2019 - насичена та цікава! Сайт MoeMisto.ua ретельно відстежує усі анонси - від найменших до більш масштабних. Ви маєте змогу ознайомитися з розширеною програмою, оглянути фотозвіти з минулих років, а також при потребі самостійно зв'язатися з організаторами події. Окрім цього, задля Вашої зручності ми пропонуємо онлайн-сервіси з покупки квитків.
Івана Купала у Львові - це завжди ефектно та феєрично! Беріть друзів та рідних - і пориньте у світ незабутніх українських традицій. Це варто побачити на власні очі. Плануйте свій відпочинок заздалегідь, аби нічого не пропустити! Сайт MoeMisto.ua бажає усім яскравого відпочинку та вражаючих емоцій!

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення