Івана Купала у Львові: Де і як відсвяткувати!

 

Львів - місто звичаїв, обрядів та традицій! Тому тут щороку - у ніч з 6 на 7 липня - відзначають колоритне свято Івана Купала, влаштовуючи сімейні гуляння. Плетіння купальських вінків, ватра, стрибки через вогнище та, звісно, пошук загадкового цвіту папороті - святкування не обходиться без традиційних купальських забав! До них долучаються усі без винятку - як молодь, так і старші люди з дітьми.
Львів традиційно запрошує на Івана Купала! Святкування зазвичай проходять у міських парках, поблизу водойм. Також нічні клуби влаштують яскраві вечірки у купальському стилі. Не обходиться і без творчих майстер-класів з плетіння вінків, а ще активних дитячих забав з головними персонажами свята - Купалою та Мареною!
Програма святкування Івана Купала у Львові 2019 - насичена та цікава! Сайт MoeMisto.ua ретельно відстежує усі анонси - від найменших до більш масштабних. Ви маєте змогу ознайомитися з розширеною програмою, оглянути фотозвіти з минулих років, а також при потребі самостійно зв'язатися з організаторами події. Окрім цього, задля Вашої зручності ми пропонуємо онлайн-сервіси з покупки квитків.
Івана Купала у Львові - це завжди ефектно та феєрично! Беріть друзів та рідних - і пориньте у світ незабутніх українських традицій. Це варто побачити на власні очі. Плануйте свій відпочинок заздалегідь, аби нічого не пропустити! Сайт MoeMisto.ua бажає усім яскравого відпочинку та вражаючих емоцій!

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення