Дізнавайтеся більше про Кінопалац "Театральна" у Львові

Кінопалац «Театральна» (Львів) – представник найстарішої в Україні мережі кінотеатрів. Заклад, розташований за адресою вул. Театральній, 22, був одним із перших сучасних кінотеатрів міста, обладнаний новітньою технікою та зручними сидіннями. А ще саме тут почали транслювати світові стрічки та анімацію у нових форматах. Сьогодні кінопалац, афіша котрого приваблює і молодих, і старих, є досить популярним місцем відпочинку. Він володіє двома залами – великим, розрахованим на 290 відвідувачів, та малим – на 88 місць. Кожен зал обладнаний акустикою JBL, звуковою системою DOLBY DIGITAL SURROUND EX, сучасними панорамними екранами.
Кінопалац «Театральна» розклад кіно має дуже зручний аби кожен бажаючий міг потрапити на бажаний фільм. Сам заклад працює з 9:00 до 00:00, тож якщо вдень ви зайняті, то ввечері ви зможете насолодитися прем’єрою чи картиною, на яку давно чекали. У попкорн-барі, який працює у затишному фойє кінотеатру можна купити улюблені ласощі та напої, котрі скрасять перегляд стрічки.
Афіша кіно у Львові містить інформацію про фільми, які знаходяться в прокаті на даний час та про ті стрічки, котрі транслюватимуться незабаром. Також можна дізнатися тривалість прокату та сеансу, акторський склад, переглянути офіційні трейлери, взнати вартість квитка та наявність вільних місць на бажану дату.
Замовити квитки можна по телефону (032) 297-50-05, довідки надаються за номером (032) 297-50-50.
Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення