Дізнавайтеся більше про Львівську обласну філармонію

Початком існування обласної філармонії галицької столиці є 1902 р. Проте творчий колектив тоді не володів власним приміщенням, а займав частину театру Скарбека (сьогодні – театр ім. М. Заньковецької). У 1962 р. він переїхав у сецесійний будинок Музичного товариства Галичини (побудований у 1907р.), за адресою вул. Чайковського, 7.
Львівська філармонія концерти дає регулярно і це дійсно незабутні дійства, котрі варто побачити хоча б один раз в житті. На базі закладу сьогодні працюють камерний та симфонічний оркестри, інструментальний ансамбль (усі – із статусом академічного), квартет бандуристок та ансамбль. Сюди приходять люди, аби послухати класичну та сучасну музику вітчизняних та зарубіжних композиторів у виконанні справжніх митців. З 1981 року заклад приймає міжнародний музичний фестиваль «Віртуози», у 2011 р. тут проходив Міжнародний конкурс українського романсу ім. Квітки Цісик.

А ще Львівська філармонія, афіша котрої допоможе спланувати своє дозвілля наперед, приймає мистецькі виставки, літературні та музичні перформенси, творчі зустрічі з артистами. Усіх прихильників якісної музики запрошує філармонія у Львові. Афіша дозволить бути в курсі усіх подій, а квитки можна купити у касі закладу, котра працює щодня із 11:00 до 19:00 (тел. для довідок +38 (032) 235-89-46).
Також придбати їх можна в режимі он-лайн.
Для економії можна купити річний абонемент – звичайний (на відвідування усіх концертів сезону без фіксованого місця) та преміум (із фіксованим місцем в залі).

 
Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення