Дізнавайтеся більше про мистецьке об'єднання "Дзига" у Львові

Культурний центр «Дзиґа» у Львові – це унікальний заклад, котрий допомагає самовиразитись, приєднатись до вічного без заангажованості та стереотипів. Це справжнє мистецьке об'єднання, котре проводить різноманітні культурно-творчі проекти, фестивалі, та включає в себе клуби, громадських діячів, митців, підприємців. Створено воно у 1993 році і до цих пір є улюбленим місцем відпочинку вільних, креативних людей.

В активі «Дзиґи» є такі проекти, як численні фестивалі андеграунду («ВиВИх», Jazz Bez, «Проект Є»), створення радіостанції «Radio Iniciatyva 102,5 FM», літературного журналу, опозиційної газети, Днів перформансу у Львові та багато іншого. Також щодня проходять менш грандіозні та масштабні заходи – музичні вечори (андеграунд, блюз, джаз, саксофон), кінопокази, виставки картин, графіки, фотографій, презентації книги.

«Дзиґа» у Львові, афіша котрої «знає» про всі події, що відбуваються у стінах закладу, гостинно запрошує гостей до себе. Якщо вас зацікавила «Дзиґа» (Львів), відпочинок у ній, то вам потрібно направитися на вул. Вірменську, 35, де знаходиться її галерея – фізичний, ідеологічний та матеріальний центр закладу.
Тут постійно щось відбувається, то варто слідкувати за афішею, аби не пропустити щось цікаве.

Телефони культурного центру: +38 (032) 297 56 12 (галерея на Вірменській вулиці); +38 (032) 244 47 78 і +38 (032) 244 47 79 (факс) в офіс (вул. Зелена, 102).

Мистецьке об'єднання "Дзига" - всі події

Немає запланованих подій на обрану дату!

Цікаві статті по темі Читати все
Свято наближається: ТОП-5 незабутніх подій грудня
Свято наближається: ТОП-5 незабутні... На календарі - грудень. Зима офіційно вступила у свої права. З цієї нагоди ми підготували для Вас цікаву добірку святков...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook