Дізнавайтеся більше про Палац мистецтв у Львові

Львіський Палац Мистецтв на момент свого відкриття у 1996 році був найбільшим культурно-мистецьким центром України. Сьогодні він займає чотирьохповерхову споруду, де розмістилися дванадцять виставкових залів із високими, до 8 м стелями. Також всередині є конференц-зал на дві сотні відвідувачів, пів сотні підсобних приміщень, кав’ярня та ресторан, гардероб. А перед будівлею палацу об лаштована площа для експозицій та акцій під відкритим небом.

Розташувався Палац Мистецтв (Львів) у центральній частині галицької столиці по вул. Коперника, 17. Збудований за проектом В. Каменщика, розробленим ще у 1987 р., він підпорядковується по стилю та композиції сусідньому Палацу Потоцьких. У закладі щороку відбувається близько 200 заходів – ділових зустрічей, мистецьких експозицій, презентацій, фестивалів, деякі з них мають міжнародне значення та проходять регулярно. Характер заходів може бути комерційним або ж некомерційним, мистецьким.
Оскільки культурно-мистецьке життя у Львові, та й у Палаці Мистецтв зокрема, по справжньому кипить, то важно встигнути за усіма подіями. Допоможе в цьому афіша, котра містить вичерпну інформацію про кожен захід – тривалість, тематику, локацію, відповідальних осіб тощо. Також вона познайомить із новинами даної сфери людської діяльності.
Палац мистецтв, афіша котрого є дуже привабливою для кожного львів’янина та гостя міста, працює з 10:00 до 18:30.
Довідки надаються по телефону (050) 370-54-08.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення