Дізнавайтеся більше про Палац мистецтв у Львові

Львіський Палац Мистецтв на момент свого відкриття у 1996 році був найбільшим культурно-мистецьким центром України. Сьогодні він займає чотирьохповерхову споруду, де розмістилися дванадцять виставкових залів із високими, до 8 м стелями. Також всередині є конференц-зал на дві сотні відвідувачів, пів сотні підсобних приміщень, кав’ярня та ресторан, гардероб. А перед будівлею палацу об лаштована площа для експозицій та акцій під відкритим небом.

Розташувався Палац Мистецтв (Львів) у центральній частині галицької столиці по вул. Коперника, 17. Збудований за проектом В. Каменщика, розробленим ще у 1987 р., він підпорядковується по стилю та композиції сусідньому Палацу Потоцьких. У закладі щороку відбувається близько 200 заходів – ділових зустрічей, мистецьких експозицій, презентацій, фестивалів, деякі з них мають міжнародне значення та проходять регулярно. Характер заходів може бути комерційним або ж некомерційним, мистецьким.
Оскільки культурно-мистецьке життя у Львові, та й у Палаці Мистецтв зокрема, по справжньому кипить, то важно встигнути за усіма подіями. Допоможе в цьому афіша, котра містить вичерпну інформацію про кожен захід – тривалість, тематику, локацію, відповідальних осіб тощо. Також вона познайомить із новинами даної сфери людської діяльності.
Палац мистецтв, афіша котрого є дуже привабливою для кожного львів’янина та гостя міста, працює з 10:00 до 18:30.
Довідки надаються по телефону (050) 370-54-08.

Палац мистецтв - всі події

Немає запланованих подій на обрану дату!

Цікаві статті по темі Читати все
Як влаштовані безкаркасні крісла? (новини компанії)
Як влаштовані безкаркасні крісла? (... Вже не перший рік улюблений предмет з домашньої фурнітури багатьох - крісло мішок. Це незвичайний виріб, який відрізняєт...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook