Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про кінотеатри Тернополя

Кіно – це вид мистецтва, яке приковувало інтерес людства з самого моменту свого зародження. І тоді, і тепер зали, де транслюють фільми, заповнені людьми. Перегляд у закладі набагато цікавіший, ніж удома навіть при умові найновітнішої техніки, адже має місце ефект, схожий на особисту присутність на місці подій.

Сьогодні кінотеатри Тернополя пропонують найрізноманітніші по жанру та тематиці фільми, анімацію. Зовсім не обов’язково чекати, коли набереться повний зал – в зазначений час сеансу показ відбудеться, навіть якщо квитки придбало лише двоє людей. Картини транслюють щодня в різний час, причому в ранкові години вхід обійдеться дешевше, ніж в вечірній чи навіть нічний.

У Тернополі є декілька закладів, в яких регулярно проводять покази – як прем’єрні, так і давно відомі. Це:
  • Сінема Сіті (вул. Текстильна, 28 ч, ТРЦ «Подоляни») – кращий заклад Тернополя, котрий постійно оновлює репертуар, веде покази у декількох новітніх залах із комфортними сидіннями;
  • Палац кіно (вул. І. Франка, 8) – має нові зали та сучасне обладнання, вигідне розташування на карті міста;
  • кінотеатр «Перемога» (бульв. Т. Шевченка) – розміщений в центральній частині міста, він зараз частіше використовується в якості виставкового залу, ніж для показу кіно.

Наша афіша кінотеатрів в Тернополі відслідковує анонси кожного з них, аби відвідувачі сайту могли мати доступ до актуальної інформації. Окрім дати та годин сеансу люди можуть дізнатися на цій сторінці наступні дані: формат і тематику кінокартини, акторський склад, жанр, аудиторію, на яку розрахована стрічка, тривалість сеансу. Також на нашій афіші можна переглянути трейлери до фільмів, котрі очікуються чи транслюються на даний момент, дізнатись вартість квитка чи забронювати місце, а то й оплатити вхід. На афіші публікується інформація про безкоштовні кінопокази, відвідати котрі зможуть усі жителі міста при бажанні.
Підписуйтесь на наші новини, щоби дізнаватися їх у числі перших!