Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про театр Тернополя

Театр в Тернополі люблять ще, якщо вірити історичним джерелам, з кінця вісімнадцятого століття. В той час насолодитися виставами могли лише заможні люди, які облаштовували невеликі сцени-помости у своїх маєтках. Лише в 1865 році відбулися перші постановки, які могли відвідати усі бажаючі. Вистави, котрі були поставлені за мотивами творів українських драматургів, пройшли із шаленим успіхом. Тож це стало причиною для подальшого розвитку театрального життя у місті.

Сьогодні Тернопільський академічний драматичний театр ім. Т. Шевченка (знаходиться на бульв. Т. Шевченка, 22) є відомим на всю Україну і далеко за її межами. Гастролі проходять по усіх великих містах нашої батьківщини та закордоном (Великобританія, Польща). У Тернополі він має своє приміщення із великою та малою сценами, збудоване в 1957 році. При ньому діють декілька цехів (костюмерний, бутафорський, кравецький, перукарський, реквізитний), студія звукозапису. Щороку трупа радує глядачів улюбленими виставами та ретельно піклується про розширення репертуару.

Є в Тернополі і ляльковий театр, розташований на вул. Січових стрільців, 15. Створений у 1980 році, він отримав власне приміщення вже через шість років. Зараз він проводить прекрасні вистави для дітей за творами українських та зарубіжних письменників, народної творчості. Також в репертуарі є постановки для дорослих. Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки з успіхом гастролює по території України, Литви, Киргизстану, Німеччини, Польщі.

Відстежити анонси театральних постановок на місяць наперед та спланувати культурний відпочинок допоможе наша афіша. У Тернополі театр – і ляльковий, і традиційний, запрошують на прем’єрні та звичайні покази комедій, трагедій, музичних казок, спектаклів, драм та інших жанрів.

За допомогою фільтрів можна дізнатися про нові вистави, рекомендовані та навіть безкоштовні.
На нашому сайті можна прочитати опис дійства, кому воно адресоване, дізнатися акторський склад, вартість квитка та навіть забронювати необхідну кількість місць на певну дату.
Аби не пропустити цікаву прем’єру, досить підписатися на наші новини та отримувати листи на електронну поштову скриньку одним із перших.