Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про нічні клуби Тернополя

Сьогодні безліч закладів проводять веселі вечірки в Тернополі, хоча років 15-20 тому про них ніхто і не чув. Проте в США, про життя котрих в Україні знають із численних фільмів, вони давно є традицією. В Україні рідко хто може дозволити собі провести такий захід вдома у квартирі, адже гостей багато не запросиш, а потім ще й прибирати доводиться, та й сусіди не завжди в захваті від такого дійства. Тож відвідати їх пропонують заклади, де можна добре відпочити на вихідних чи у свято і ні про що не турбуватися.

Що потрібно для організації незабутньої вечірки? Придумати тематику та план дійства, скласти сценарій, вибрати конкурси, підготувати призи та реквізит. Дуже багато залежить від музики – вона повинна відповідати концепції вечірки та при цьому створювати хороший настрій, зазивати до танців, бути актуальною. Краще доручити це завдання професіоналам, котрі мають досвід проведення такого дійства, а підбір репертуару повинен здійснюватися відомим ді-джеєм. Ну і, звичайно, на роль ведучого обрати веселу людину, здатну до імпровізації. Якщо вечірка триватиме довго, то варто попіклуватися про місця відпочинку – зручні крісла та дивани, а ще про підкріплення – столики із смачними наїдками, меню, що також вписуватиметься в концепцію заходу.
Тому ідеальним місцем проведення може стати будь-який нічний клуб Тернополя:
   • Riverpool (вул. Чумацька, 14А);
   • «Максим» (вул. Білецька, 1А);
   • «Техас» (вул. Крушельницької, 39);
   • Holiday (вул. Текстильна, 28Ч в ТРЦ «Подоляни»);
   • Бомба (вул. Братів Ґжицьких, 3);
   • Allure (просп. Злуки, 45) та ін. Можливо, хтось на вечірку не збирається, але потанцювати хочеться.
Тоді для них відкриті дискотеки в Тернополі. Ще більше закладів, подій та вечірок ви знайдете на нашій афіші, проте напередодні масових гулянь варто подбати про попереднє замовлення столиків у найпопулярніших закладах.