Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про навчання у Тернополі

Навчання в Тернополі поставлено на високий рівень, адже в місті є дуже багато вищих навчальних та професійних закладів, де дають ґрунтовну освіту. Проте для багатьох сфер цього замало, адже наука та технології постійно розвиваються, тож людина має розвиватися вслід за ними. Також часто людина стикається із тим, що її професія незатребувана ринком, або стала нецікавою, тож виникає необхідність перекваліфікуватися, поглибити свої знання. Так чи інакше, різноманітні курси, семінари, навчальні програми, тренінги та тому подібне є важливими етапами прогресу людини, адже вони дозволяють отримати нову інформацію. Такі заходи, як правило, платні, проте іноді проводяться і безкоштовні дійства.

Наша афіша зібрала інформацію про всі такі події в місті, котрі сприяють особистому та професійному зростанню. А також дозволяють знайти своє місце в житті, навчають перемагати стрес, депресію, освоїти техніки релаксації, покращити володіння іноземною мовою, оздоровитися.
Найчастіше вони проходять у таких закладах, як:
   • Бункермуз (галерея, ресторан, бар, чарочна), розташований на бульв. Т. Шевченка, 1;
   • Палац культури «Березіль» (вул. Миру, 6);
   • актові зали шкіл, ВУЗів;
   • театр та ляльковий театр.
При бажанні відвідати семінари в Тернополі, варто детально ознайомитися і інформацією, поданою на афіші. Це назва організатора та його контакти, опис програми дійства, дата початку та тривалість, вартість квитка, телефон для попереднього запису (якщо така функція передбачена), цільова аудиторія, місце.

Аби не пропустити цікаву подію, яка може не повторитися у вашому місті, варто підписатися на оновлення нашого сайту. Усі підписними отримують на електронну пошту інформацію в числі перших.
Всі анонси для зручності можна згрупувати, використовуючи фільтри «Нові», «Безкоштовні», «Рекомендовані».