Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про спортивні події Тернополя

Спорт у Тернополі надзвичайно популярний: ним захоплюються, ним займаються, на нього ходять дивитися та вболівати. У місті є можливості для освоєння найрізноманітніших видів спорту та вдосконалення навиків, деякі заняття підходять навіть маленьким діткам років 3-4. Футбол у Тернополі, напевне, є найпопулярнішою командною грою. У місті є два професійних клуба, які радують вболівальників на домашньому стадіоні по просп. Бандери, 15. Є у «файному місті» зіркова волейбольна жіноча команда, гандбольні та баскетбольні колективи.

Сноубординг, фрістайл, біатлон, лижі – цьому також можна навчитися у Тернополі, а ще поступово відроджується водно-моторний спорт. Бокс та бойові мистецтва – карате, таеквондо, дзюдо, айкідо, ушу, тайський бокс, змішані єдиноборства – це окрема категорія.
Спортивні клуби, що спеціалізуються на єдиноборствах, регулярно влаштовують змагання, чемпіонати, турніри. А ще є школи плавання, кінного спорту, гімнастики, тенісу, стрільби, фігурного катання – всього і не перечислиш. Також не варто забувати про танці – народні, сучасні, парні чи групові. Займатися ними можуть люди з раннього дитинства до глибокої старості. Ну а відвідувати спортивні події Тернополя пропонується усім бажаючим, не залежно від фізичного здоров’я, віку, достатку.
Долучитися до фізкультури та здорового способу життя пропонують басейни, фітнес-центри, спортивні клуби та тренажерні зали. Заняття тут дозволять покращити самопочуття та фігуру, які страждають від сидячої роботи. Кращими закладами міста вважаються:
   • «Каруна» (просп. Бандери, 50);
   • Pober Gym (бульв. Д. Гальцького, 2);
   • FitCurves (в Тернополі є декілька закладів мережі);
   • «Алігатор» (вул. Гайова, 29);
   • Fitness House (вул. Стуса,9);
   • EGO Gym (вул. Гоголя, 5).
Аби знайти для себе оптимальний вид спорту або просто насолодитися яскравим видовищем, підписуйтеся на нашу афішу. Ми відстежуємо усі очікувані спортивні події в Тернополі та повідомляємо вам!