Дізнайтеся більше про Тернопільську обласну філармонію

Одним із центрів культурного життя міста є Філармонія. Тернопіль здавна славиться пристрастю до високого мистецтва та музики, тож сюди залюбки приїжджають гастролери. Хоча сам мистецький заклад було засновано в 1939 р, неперевершені виступи у будівлі проходили і раніше. Стіни колишнього Міщанського братства (нині – Тернопільська обласна філармонія) пам’ятають Івана Франка, Соломію Крушельницьку, Богдана Лепкого, хор «Тернопільський Боян» та багато інших людей, котрі залишили свій слід в історії.

28 грудня 2017 року рішенням Експертної комісії Міністерства культури України з питань надання статусу в галузі музичного мистецтва, враховуючи значний творчий внесок у розвиток вітчизняної музичної культури та високий рівень виконавської майстерності, симфонічному оркестру та камерному хору Тернопільської обласної філармонії було надано статус академічного.

Сьогодні концерти у філармонії міста Тернополя дають артисти, котрі працюють тут постійно. Це музиканти, вокалісти, танцюристи, загальне число котрих переважає 150.
На базі закладу діють: ансамблі танцю, народної музики, камерний хор, вокальні колективи та солісти, симфонічний та камерний оркестри, артисти розповідного жанру.
У репертуарі багатогранного творчого колективу більше сорока концертних програм. А ще сюди постійно приїжджають гастролери, відомі на всю Україну і не тільки.

Афіша філармонії (Тернопіль) постійно запрошує жителів міста та його гостей на культурний відпочинок. Глядацька зала може вмістити одночасно чотири сотні відвідувачів. Є у приміщенні малий зал для репетицій та кімнати та занять.
Розташований заклад за адресою вул. Острозького, 11.
Дізнатися різну інформацію про його роботу та концерти можна по тел.: (0352) 52-47-94 (приймальня) та (0352) 52-61-09 (концертний відділ). 

Тернопільська обласна філармонія на MoeMisto.ua - Вперше у Тернополі найшвидший піаніст світу - Любомир Мельник Купити квиток RIA рекомендує
Вперше у Тернополі найшвидший піані...
  • Тернопільська обласна філармонія
Сб. 14 Квітня
  • 14 квітня о 20:00
Тернопільська обласна філармонія на MoeMisto.ua - Один в каное у Тернополі. Презентація нового альбому Купити квиток RIA рекомендує
Один в каное у Тернополі. Презентац...
  • Тернопільська обласна філармонія
Чт. 29 Березня
  • 29 березня о 19:00
Тернопільська обласна філармонія на MoeMisto.ua - Поклоняємось страстям Твоїм, Христе
Поклоняємось страстям Твоїм, Христе
  • Тернопільська обласна філармонія
Пн. 02 Квітня
  • 02 квітня о 19:00
Поклоняємось страстям Твоїм, Христе
  • Тернопільська обласна філармонія
Тернопільська обласна філармонія на MoeMisto.ua - Концерт академічного ансамблю пісні і танцю "Поділля"
Концерт академічного ансамблю пісні...
  • Тернопільська обласна філармонія
Вт. 10 Квітня
  • 10 квітня о 18:30

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook