Дізнайтеся більше про Тернопільську обласну філармонію

Одним із центрів культурного життя міста є Філармонія. Тернопіль здавна славиться пристрастю до високого мистецтва та музики, тож сюди залюбки приїжджають гастролери. Хоча сам мистецький заклад було засновано в 1939 р, неперевершені виступи у будівлі проходили і раніше. Стіни колишнього Міщанського братства (нині – Тернопільська обласна філармонія) пам’ятають Івана Франка, Соломію Крушельницьку, Богдана Лепкого, хор «Тернопільський Боян» та багато інших людей, котрі залишили свій слід в історії.

28 грудня 2017 року рішенням Експертної комісії Міністерства культури України з питань надання статусу в галузі музичного мистецтва, враховуючи значний творчий внесок у розвиток вітчизняної музичної культури та високий рівень виконавської майстерності, симфонічному оркестру та камерному хору Тернопільської обласної філармонії було надано статус академічного.

Сьогодні концерти у філармонії міста Тернополя дають артисти, котрі працюють тут постійно. Це музиканти, вокалісти, танцюристи, загальне число котрих переважає 150.
На базі закладу діють: ансамблі танцю, народної музики, камерний хор, вокальні колективи та солісти, симфонічний та камерний оркестри, артисти розповідного жанру.
У репертуарі багатогранного творчого колективу більше сорока концертних програм. А ще сюди постійно приїжджають гастролери, відомі на всю Україну і не тільки.

Афіша філармонії (Тернопіль) постійно запрошує жителів міста та його гостей на культурний відпочинок. Глядацька зала може вмістити одночасно чотири сотні відвідувачів. Є у приміщенні малий зал для репетицій та кімнати та занять.
Розташований заклад за адресою вул. Острозького, 11.
Дізнатися різну інформацію про його роботу та концерти можна по тел.: (0352) 52-47-94 (приймальня) та (0352) 52-61-09 (концертний відділ). 

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення