Дізнайтеся більше про цирк у Тернополі

Цирк - це маленький світ, де панує своя атмосфера. Чого тільки не вміють артисти цирку. Тут можна із захопленням подивитися на літаючих гімнастів під куполом цирку, на вправних жонглерів, безстрашних дресирувальників, які вправно показують трюки із хижими звірами, не менш захоплюючими є номера з дресированими собаками, кіньми, голубами та іншими тваринами. З неабиякою цікавістю і діти ,і дорослі спостерігають за магією фокусника, який здатен за лічені секунди перетворити хусточку у зайчика. З позитивними емоціями та щирим сміхом трибуни зустрічають на манежі й клонів - це, напевне, найулюбленіша частина виступів для дітей. Адже клоуни не лише смішно одягнені, вони ще й весело жартують.
На жаль, у нашому місті немає стаціонарного цирку, але відвідати цирк у Тернополі можна декілька разів на рік, адже до нас часто приїжджають гастролюючі цирки.
Давайте разом пригадаємо найцікавіші циркові вистави у Тернополі, які були останнім часом:
 - восени у Тернополі гастролював цирк на воді "Shekera";
 - з новою програмою завітав у Файне місто й Будапештський цирк;
 - не менш захоплюючими були виступи артистів цирку "Кобзов" та цирку "Шапіто".
Найчастіше цирковий манеж розташовують у парку ім. Т. Шевченка, на території ТРЦ "Подоляни", або ж біля ТЦ "Орнава". Аби не пропустити цікаві події для дітей у Тернополі слідкуйте за нашою афішою.

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Отримуйте
регулярні оновлення