Дізнайтеся більше про арт-паб Beef Eater у Вінниці

  Одним із кращих закладів міста вважається Beef Eater  паб, котрий має  безліч шанувальників. Своїх  відвідувачів він зачаровує особливо  затишною атмосферою, комфортом та невимушеністю, а ще меню,  котре не залишає байдужим. Відвідувачі закладу можуть зручно  розміститися у основному та VIP-залі, прикрашених постерами та  декораціями, освітлених м’яким світлом. Сидячи на стільцях та  диванчиках, гості можуть скуштувати справжні кулінарні шедеври  традиційної та авторської кухонь від досвідчених поварів, закоханих у  свою справу.
 Арт-паб Біфітер (Вінниця) славиться своїми м’ясними делікатесами,  приготовленими на власному технологічному мангалі. Проте і  вегетаріанці зможуть втамувати голод вишуканими наїдками. Щодо  напоїв, то їх вибір в закладі величезний: представлені легендарні алкогольні та безалкогольні напої (імпортні та вітчизняні), а також безалкоголка власного виробництва. А ще сюди приходять прихильники якісної живої музики, концертів, котрі влаштовуються тут регулярно.

Концерти у Біфітері давали такі легенди, як GREEN GREY, Vivienne Mort, Pianoбой, O.Torvald, Тартак, Мотор’ролла, ТНМК, Dakooka та багато інших. Їх виступи дуже різноманітні за жанром та наповненням, а відбуваються за допомогою найсучаснішого професійного обладнання.

Розташований Біфітер паб у Вінниці по вул. Пирогова 47А. зателефонувати для отримання інформації чи бронювання столиків можна за номерами телефонів (093) 405-99-00 та (096) 442-99-00.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення