Де у Вінниці можна здати новорічну ялинку на утилізацію

Афіша Вінниці
Автор:
Афіша Вінниці
03 січня 2022

Свята ще тривають, але вже час задуматись про те, що новорічне дерево потрібно правильно утилізувати, а не прости винести на смітник! 
Живі красуні з нами лиш на період свят. Аби не створювати “ялинкових кладовищ” біля будинків та на смітниках, розкажемо як і де утилізувати ялинки у Вінниці?! 

Де у Вінниці можна здати новорічну ялинку на утилізацію


У підприємстві "ЕкоВін" пропонують кілька варіантів утиліацїії ялинок:
  • можна залишити контейнерних сміттєвих майданчиках поруч з баком або у спеціально відведеному місці аоруч з вашим домом. Вивезення з даних майданчиків буде здійснено безкоштовно на замовлення вашої управляючої компанії (ОСББ, ЖЕК, тощо).

  •  можна залишити на базі підприємства "Вінницязеленбуд" за адресою вул. Максимовича, 24. Телефон для довідок: (0432) 61-15-72.

Вся деревина буде використана в якості палива для міських котелень, аби обігріти Вінницю.
Також новорічні ялинки будуть подрібнені та використані як підсипка шляхів на полігоні, а також частина буде використана в якості палива для котельні підприємства.

До речі, у минулі роки частину ялинок у гарному стані передавали вінницькому зоопарку, адже для деяких тварин зелені гілочки – смакота. Втім, цього разу представники звіринцю відмовилися від цієї послуги. Причиною тому називають поюбоювання, що теперішні ялинки можуть бути оброблені якимись небезпечними хімічними речовинами.

Події по темі:
Коментарі до події (1)
  • Яніна Ткачук 19 Січня

    Номер, який вказаний у статті не дійсний!!
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
О БК Вбет: краткая информация о компании
О БК Вбет: краткая информация о ком... Vbet — крупнейшая букмекерская компания, которая была основана в 2003 году в Армении. Сперва, БК представляло собой не б...
Відпочинок на воді: де кататись на човнах і катамаранах у Вінниці
Відпочинок на воді: де кататись на... Відпочинок на катамаранах та човнах -  це один з найкращих варіантів проведення часу зі своїми друзями, родиною чи друго...
Як і за скільки можна відпочити у Центральному парку
Як і за скільки можна відпочити у Ц... Минулого року навесні відбулось невеличке оновлення Центрального міського парку, яке розпочалось з реконструкції цетраль...