Де у Вінниці можна здати новорічну ялинку на утилізацію

Афіша Вінниці
Автор:
Афіша Вінниці
13 січня 2021

Свята ще тривають, але вже час задуматись про те, що новорічне дерево потрібно правильно утилізувати, а не прости винести на смітник! 
Живі красуні з нами лиш на період свят. Аби не створювати “ялинкових кладовищ” біля будинків та на смітниках, розкажемо як і де утилізувати ялинки у Вінниці?! 

Де у Вінниці можна здати новорічну ялинку на утилізацію


У підприємстві "ЕкоВін" пропонують кілька варіантів утиліацїії ялинок:
  • можна залишити контейнерних сміттєвих майданчиках поруч з баком або у спеціально відведеному місці аоруч з вашим домом. Вивезення з даних майданчиків буде здійснено безкоштовно на замовлення вашої управляючої компанії (ОСББ, ЖЕК, тощо).

  •  можна залишити на базі підприємства "Вінницязеленбуд" за адресою вул. Максимовича, 24. Телефон для довідок: (0432) 61-15-72.

Вся деревина буде використана в якості палива для міських котелень, аби обігріти Вінницю.
Також новорічні ялинки будуть подрібнені та використані як підсипка шляхів на полігоні, а також частина буде використана в якості палива для котельні підприємства.

До речі, у минулі роки частину ялинок у гарному стані передавали вінницькому зоопарку, адже для деяких тварин зелені гілочки – смакота. Втім, цього разу представники звіринцю відмовилися від цієї послуги. Причиною тому називають поюбоювання, що теперішні ялинки можуть бути оброблені якимись небезпечними хімічними речовинами.

Події по темі:
Коментарі до події (1)
  • Яніна Ткачук 19 Січня

    Номер, який вказаний у статті не дійсний!!
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Бумажный фон для фотостудии
Бумажный фон для фотостудии Хотите фотографию без бликов с равномерным распределением цвета и на гармоничном фоне? Тогда без бумажного фона не обойт...
Де замовити їжу під час карантину?
Де замовити їжу під час карантину? Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помар...
Тест на знання української мови! Перевір свої знання!
Тест на знання української мови! Пе... 9 листопада відзначають День української писемності та мови!  А 21 лютого ще одне свято - Міжнародний день рідної мови,...