Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про події для дітей у Житомирі

У Житомирі для дітей створено найкращі умови для навчання та відпочинку. Проте досить часто батьки не знають як організувати дозвілля, чим зайняти малечу у вільний від навчання, гуртків, секцій та інших занять час. Наша афіша допоможе вам провести його з користю та так, аби діткам будь-якого віку було цікаво.

На вихідні можна відправитися у ляльковий театр Житомира, розташований в історичній частині міста – по вул. Михайлівській, 7. Навколо нього пішохідна зона, всередині діє дитяча кімната. Репертуар закладу включає понад тридцять вистав, але він постійно оновлюється та розширяється. Окрім традиційних та маріонеткових ляльок тут використовують системи для тіньових вистав, ляльки-предмети.

Переглянути дитячі вистави у Житомирі можна також у Обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги (Соборна площа, 6). Для найменших глядачів там постійно ставлять цікаві казки-спектаклі. Покази для дітей – кінострічки, мультфільми здійснюють кінотеатри міста: «Україна» (вул. Київська, 13), кінотеатр імені І. Франка (вул. Михайлівська, 10 а), MULTIPLEX Глобал UA (вул. Київська, 77).

Чим можна зайнятися із дітьми ще? Відвідати музеї Житомира, цирк, виставку, проте не варто забувати й про активні розваги, котрі приведуть у захват усіх дітлахів.
Сучасні торгово-розважальні центри облаштовують на своїх територіях ігрові кімнати, а то й цілі сімейні центри. Такі є у ТЦ «Глобал UA», РТЦ «Плазма», ТЦ «Ярмарок» (майдан Згоди, 6).

Також в кожному куточку Житомира відкриті дитячі кімнати, де можна порозважатися досхочу та відсвяткувати в колі друзів свій день народження. Поплавати запрошують «Королівська бочка» (вул. І. Гонти, 68), спортивний комплекс LIME fitness (вул. Кибальчича, 9).

Підписавшись на нашу афішу та її оновлення ви завжди будете в курсі усіх цікавих подій у Житомирі, а також знайдете безліч цікавих ідей для дитячого чи сімейного дозвілля.