Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про суспільні події у Житомирі

Усі суспільні події Житомира привертають увагу жителів міста та гостей. Адже люди хочуть брати участь у його житті, а не залишатися простими спостерігачами. Активні громадяни сприяють покращенню міста, його устрою, облаштування, функціонування, виявляють різноманітні проблеми та усувають їх. Розробка ініціатив, їх обґрунтування, планування та реалізація також належить громаді міста.

Окрім політичних заходів та дій щодо благоустрою, у Житомирі проводяться події іншого характеру. Наприклад, благодійного, коли зібрані кошти передають на добру справу – закупівлю медичного устаткування, ліків, продуктів для малозабезпечених та незахищених верств населення. Деякі заходи навчають уникати конфліктів, вести здоровий спосіб життя, знайомлять із різними видами спорту, альтернативним мистецтвом, рідкісними чи давно забутими ремеслами.

Суспільні заходи у Житомирі проходять дуже часто, проте вони відрізняються не лише тематикою, а й масштабністю, доступністю (вони бувають платними, безкоштовними та благодійними, коли сума внеску визначається самим відвідувачем). Згрупувати їх можна наступним чином:
   • події музичного характеру – фестивалі, конкурси, концерти, творчі вечори;
   • мистецькі заходи - літературні читання, презентації книг, виставки;
   • прем’єра вистави, мультфільму, кінострічки;
   • яскраві шоу - танцювальні, циркові, гумористичні, театральні;
   • просвітницькі та пізнавальні дійства – лекції, практикуми, майстер-класи, тренінги, курси;
   • події спортивного характеру - змагання, чемпіонати, турніри, забіги;
   • заходи, присвячені пам’ятним датам, подіям, видатним людям, релігійним святам.
Підписавшись на нашу афішу, ви завжди знатимете про все, що відбувається у місті в числі перших. Також тут ви зможете ознайомитися із деталями кожного заходу – місцем та часом проведення, організаторами, вартістю вхідних білетів і т.д.