Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про театри у Житомирі

Театр у Житомирі має древні традиції, адже вистави та спектаклі тут проходили вже у 18 столітті. Саме в цьому місті, а не в столичному Києві, в середині 19 століття було побудовано першу в Україні кам’яну споруду для місцевих прихильників Мельпомени. Ця будівля і сьогодні прикрашає місто, а функціонує в ньому обласна філармонія. Свого часу на його сцені виступали справжні легенди не лише українського, а й світового драматичного мистецтва - М. Заньковецька, П. Віардо, В. Комісаржевська, М. Кропивницький, А. Олдрідж та інші.

Сьогодні глядачі можуть насолодитися дійством від професійних акторів зразу у декількох місцях:
   • обласному українському музично-драматичному театр імені Івана Кочерги (Соборна площа, 6);
   • академічному обласному театрі ляльок (вул. Михайлівська, 7);
   • обласній філармонії (вул. Пушкінська, 26).

Репертуар театру у Житомирі включає в себе вистави різні за жанром – ліричні, романтичні, комедійні, трагічні і т.п. Є дійства, призначені для сімейного перегляду, для дітей, для дорослих. Постановки відбуваються за мотивами народних творів, робіт українських та зарубіжних авторів. На сценах працюють професійні актори, котрі постійно радують глядача своїми виступами, а також приїжджають гастролери із своїм репертуаром.

Якщо ви любите драматичне мистецтво у всіх його проявах, бажаєте відвідувати кращі постановки, то до ваших послуг наша афіша Житомира. Театр – драматичний та ляльковий – розміщує на нашій сторінці свій розклад, анонси спектаклів. Тут також можна прочитати про акторський склад трупи, тривалість вистави, дату, час та місце проведення, вартість квитків, котрі також можна замовити он-лайн.
Так що підписуйтеся на наші оновлення просто зараз, аби завжди знати про новини культурного життя вашого міста.