Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайся більше про виставки у Житомирі

Виставки у Житомирі відбуваються досить часто, адже це доволі простий та економний спосіб ознайомити величезну кількість людей із предметом експозиції. А в ролі останнього може бути що завгодно – від традиційних витворів мистецтва (полотна, скульптури, гравюри, фотографії) до товарів легкої промисловості. Часто експонатами заходу стають ікони, книги, товари ручної праці – вироби із дерева, домашній та вишитий текстиль, прикраси. Доволі часто учасники виставок презентують будматеріали, меблі, а також різноманітні послуги (по вивченню мов, дизайну приміщень та ландшафту, туризму).

Формами виставок є виставки-презентації та виставки-ярмарки, під час котрих відвідувачі можуть купити товари за вигідною ціною від виробника.
У місті є безліч приміщень, здатних прийняти виставки різні за розмірами та кількістю учасників. Найбільшим з них є Житомирська торгово-промислова палата, розташована на вул. Гагаріна, 24. Відомий експоцентр у Житомирі діє у виставковому залі центрального речового комплексу ТРЦ «Глобал UA» (вул. Київська, 77).
Мандрівні, мобільні експозиції, що мають історичну та культурну цінність часто приймає на своїх територіях той чи інший музей Житомира. Їх у місті є декілька, це:
   • історично-краєзнавчий музей (пл. Замкова, 1);
   • музей історії космонавтики - єдиний в Україні (вул. Дмитрівська, 5);
   • літературний музей Житомирщини (вул. Київська, 45);
   • літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка (вул. Короленка, 1);
   • картинна галерея (колишній Магістрат, вул. Кафедральна, 3);
   • арт-галерея «Акрополь» (в приміщенні бізнес-центру «Імперіал», що на пл. Перемоги, 10);
   • музей історії пожежної охорони (вул. С. Ріхтера, 33).
Відвідати виставки та оглянути найцікавіші експозиції в Житомирі допоможе наша афіша, котра не дозволить пропустити жодну подію.
Підписуйтеся на її оновлення і ви завжди знатимете, що відбувається у місті.