Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про відпочинок у Житомирі

На будь який смак пропонує відпочинок Житомир, адже всі люди мають різні погляди та вподобання, проте кожному потрібно відновити сили після важкого робочого дня чи тижня. Звісно, не всі мають змогу податись на вікенд закордон чи бодай в інше українське місто, проте є ще безліч інших можливостей для релаксу душі та тіла. А знайти їх допоможе наша афіша.

Кожного дня у місті відкриті заклади класу хорека – ресторани, бари, кав’ярні, кафе. Тут не лише можна посмакувати чудовими стравами та напоями, а ще й насолодитися хорошою музикою, тематичними виставками. Найпопулярніші з них часто влаштовують зустрічі із цікавими людьми – музичними виконавцями, літераторами, художниками, підприємцями.

Для молоді найкращі розваги у Житомирі – це відвідини нічних клубів, дискотек, різноманітних вечірок.
Які ще заходи у Житомирі можна відвідати? Це різноманітні музеї та виставки, спортивні події, вистави, концерти, покази фільмів, караоке. Проте є й активні розваги, в тому числі:
  • найрізноманітніші екскурсії та квести;
  • відвідини басейну;
  • боулінг та більярд;
  • ковзанка, льодова арена;
  • спортивні гуртки та секції, події спортивного характеру (змагання, чемпіонати, кубки) тощо.

Багато дійств розраховано на дорослих відвідувачів, проте багато з них підійдуть для сімейного відпочинку. Переважно усі ці розваги є платними, проте якщо добре пошукати, то можна знайти і безкоштовні заходи.

Якщо ви не знаєте, куди піти у Житомирі на вихідних, то перегляньте усі пропозиції нашої афіші. Про кожну подію можна взнати більш детально – дата, час та місце проведення, програма заходу, організатори, їх контактні телефони, ціну вхідного білета та де їх придбати, дрес-код тощо. Підписавшись на оновлення нашої сторінки, ви завжди будете знати про те, що цікавого відбувається в вашому місті.