Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про спортивні події Житомира

Такому явищу як спорт, у Житомирі приділяють дуже багато уваги, адже сучасне покоління добре розуміє про його роль в житті. Звісно, фізична активність в першу чергу робить тіло красивим, підтягнутим, струнким, проте вона позитивно впливає на самопочуття людини, її настрій. Регулярні тренування роблять тіло гнучким, витривалим, сильним, енергійним, молодим, тому саме спорт дозволяє відтягнути старість якомога довше.

Найпочесніше місце посідає футбол у Житомирі, в принципі, як і у всій Україні. За ним ідуть інші командні види спорту – хокей, баскетбол, волейбол, гандбол. У місті кожен бажаючий має змогу зайнятися атлетикою, гімнастикою, шахами та шашками, стрільбою з лука, тенісом. Діє безліч танцювальних клубів, які працюють із наймолодшими дітками та людьми пересічного віку. Також в асортименті представлені бойові мистецтва - таеквондо, айкідо, самооборона, бокс, бойовий гопак.

Основні спортивні події Житомира відбуваються на стадіонах міста, до котрих належать:
   • Центральний стадіон «Полісся», збудований у 1951 році і розташований по вул. Синельниківська, 3 (зараз знаходиться на реконструкції);
  • «Спартак» (вул. Київська, 51);
  • «Колос» (Житомирський Агротехнічний коледж) по вул. Покровській, 96.

Діють в місті басейни («Авангард» по вул. Старий Бульвар, 13), спортивні комплекси (LIME fitness по вул. Кибальчича, 9), фітнес- та тренажерні зали, спортивні клуби.
Окрім платних закладів, секцій та гуртків можна зайнятись фізкультурою на відкритих майданчиках та площадках, в облаштованих дворах, яких є безліч у Житомирі.
Наша афіша допоможе вам бути в курсі всіх спортивних подій вашого міста. Тепер ви легко сплануєте дозвілля, ставши глядачем змагань, турнірів, кубків і т.д., а також взявши участь у них. Підписуйтесь на оновлення просто зараз, аби не пропустити нічого цікавого.