Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про кінотеатри Житомира

Кіномистцтво – це той вид людської діяльності, котрий не втрачає інтересу публіки з самого моменту своєї появи. І сьогодні, коли безліч кінострічок та мультфільмів можна переглянути вдома на телевізорі чи комп’ютері в режимі он-лайн, зали кінотеатрів повні людей. Пояснюється така ситуація просто: лише там можна насолодитися відмінною якістю зображення та звуку, а то й отримати ефект присутності у кадрі. Звичайно, технології ЗD, 5D та 8D не в кожному закладі підтримуються, проте саме за ними майбутнє сучасної кіноіндустрії.

Кінотеатри у Житомирі популярні та відвідувані і в будні, і в свята. Тут транслюють фільми та анімаційні стрічки, зняті вітчизняними та зарубіжними майстрами по оригінальних сценаріях, а також написаних по відомих літературних чи народних творах, на основі реальних подій.
Щодо жанру та тематики, то тут панує дивовижне розмаїття, тож цікавий фільм можуть знайти прихильники вестерну, жахів, романтичних комедій, історії, фантастики, фентезі, еротики і т.д. Переглянути різноманітні кіно новинки та класику можна у наступних закладах:
    • кінотеатр «Україна» (вул. Київська, 13);
    • кінотеатр MULTIPLEX Глобал UA (вул. Ктївська, 77);
    • кінотеатр імені І. Франка (вул. Михайлівська, 10 а).

Вивчаючи розклад кіно у Житомирі, варто звернути увагу на цільову аудиторію, вік глядачів, на котрих воно розраховане. Також слід знати таку інформацію, як дату та час показу, тривалість сеансу, акторський склад, ціну вхідного квитка.

Наша афіша кінотеатрів Житомира містить таку інформацію, а також тут можна переглянути офіційні трейлери до фільмів, забронювати квитки в необхідній кількості і навіть викупити їх, не виходячи із дому.
Тож підписуйтеся на наші оновлення і ви завжди будете знати, що показують кінотеатри вашого міста.