Дізнайтеся більше про Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького

Творчий шлях першої трупи сучасного Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру розпочався в далекому 1931 році. За цей час колектив закладу розширився, поповнився новими кадрами, здобув величезний досвід, надбав оригінальний репертуар та отримав власне приміщення.

Сьогодні афіша театру Хмельницького задовольнить та вразить навіть найзатятішого прихильника Мельпомени. Спектаклі тут відбуваються просто дивовижні, поставлені за творами:
   • українських класиків – сучасних та минулих (І. Карпенко-Карий, С. Гулак-Артемовський, І. Котляревський, М. Кропивницький тощо);
   • іноземних драматургів (Лопе де Вега, Б. Брехт, в. Шекспір, Ф. Г. Лорка);
   • мотивами народної творчості (казок, легенд, пісень, балад);
   • на основі літературних прозових творів;
   • на основі оригінальних авторських сюжетів.

Театр Старицького, афіша котрого пропонує вистави різних жанрів та тематик, став місцем роботи та творчих пошуків багатьох талановитих митців. Це актори (в тому числі і заслужені артисти України), артисти балету і оркестру, яким допомагає технічний персонал – декоратори, художники, електроосвітлювачі, модельєри тощо.
Хмельницький театр знаходиться в сучасній будівлі за адресою вул. Соборна, 60. За довідковою інформацією можна звертатися до адміністратора (тел. 0382-65-09-02).
Придбати квитки на виставу пропонується в касі закладу, котра відкрита щодня, крім суботи, з 11:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00.
Номер телефону каси 0382-65-59-25. 

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення