Дізнавайтеся більше про Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького у Львові

Парк культури (Львів) – це місце, куди збираються жителі та гості міста на прогулянку та відпочинок. Тут завжди людно – і в будні, і в свята, особливо за хорошої погоди. Закладений він був в середині ХХ століття, а авторами проекту були Г. Швецький-Вінецький та С. Соколов. На сьогодні він вважається пам’яткою садово-паркового мистецтва. Парк має два парадних входи, один з яких прикрашений колонадою. Також на території зеленої зони розташовані: кінотеатр (тепер недіючий), монумент Слави, атракціони, концертно-розважальний центр, два ресторани, літня естрада. Центральну алею оточують клумби, фонтани, пішохідні алеї. Одним словом, тут створені всі умови для різноманітного відпочинку усією сім’єю.

Сьогодні парк культури розваги пропонує на будь-який смак. Тут постійно відбуваються фестивалі, циркові вистави, святкові програми, концерти та інші проекти, відомості про котрі можна знайти на сайті закладу.

Можливий тут і активний відпочинок - парк культури Львова має облаштовані дитячі майданчики, в тому числі із зоною для дітей з обмеженими можливостями, місце для вуличних тренувань. Є тут і зовсім нестандартні об’єкти – гойдалка-генератор, турбо гірка, соціальний город, місце для посадки власних «дерев спогадів».
Парк культури у Львові, афіша котрого допоможе обрати відпочинок до душі, знаходиться у Галицькому районі міста між вулицями Зарицьких, Гвардійською, Стрийською, Вітовського.

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення