Третій день фестивалю: як відпочивають файні люди на Файному місті

Шпікула Таня
Автор:
Шпікула Таня
27 липня 2019

Цьогоріч фестиваль вражає розвагами, локаціями та гуртами, які заряджають публіку потужною енергією. Пофестивалити люди приїхали з різних куточків України. Всі вони різні, але об'єднує їх одне - любов до музики.

Третій день фестивалю: як відпочивають файні люди на Файному місті

Музики забагато не буває. Уже третій день учасники фестивалю відпочивають та веселяться, слухають улюблену музику та насолоджуються невимушеню атмосферою Файного міста.

27 липня, як і попередній дні, вільні люди очікують виступи гуртів.

 Сьогодні відпочивальники слухатимуть Detach, O.Torvald, Rideau, Wildways, Pulatova, Sasha boole, Донишко та інших.

Крім музики та розваг Файне місто має й свій календар свят:

25 липня, у перший день фесту, всі жителі святкували День файної людини.

26 липня - тут відзначають День Незалежності. В цей день прийнято розігрувати соїх друзів. Кажуть, тоді наступний рік буде вдалий.

27 липня - День Конституції. У цей день потрібно миритися, вибачати та дозволяти собі розслабитися під черговою бурею емоцій.

В останній день фесту проходить карнавал. Це головне свято міста. А для тих, хто стфорить найдивніший образ розігрують квиток на фестиваль наступного року.

Після дворічної перерви шалені шведи Rideau повернувлись на фестиваль «Файне місто»

Більше інформації згодом.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
ТОП-5 новорічних вистав для дітей
ТОП-5 новорічних вистав для дітей Новорічні свята – це час, коли кожен чекає на диво. Діти з нетерпінням чекають на святого Миколая та мріють про нові ігр...
“Чорна п’ятниця” у Тернополі: де шукати знижки
“Чорна п’ятниця” у Тернополі: де шу... Традиція проводити «Чорну п'ятницю» прийшла в Україну з США. Уже декілька років поспіль тернопільські торгові центри та...
Новорічні розваги у Тернополі. План заходів
Новорічні розваги у Тернополі. План...  6 грудня на Театральному майдані Тернополя відбулось відкриття "Зимового містечка 2020". У місті тривають новорічно-різ...