Дізнайтеся більше про палац культури "Березіль"

Наймасовіші, найочікуваніші та найважливіші мистецькі події приймає палац культури «Березіль» (Тернопіль), розташований у мальовничому куточку міста по вул. Миру, 6. Сам заклад створений у 1977 р, щоправда, називався він тоді по-іншому. Саме йому судилося стати головною сценою регіону, закладом І категорії, місцем, де розвиваються таланти та реалізовують себе у творчості жителі Тернопілля. Сьогодні при палаці культури працює дванадцять творчих колективів – народних, зразкових, аматорських. Це танцювальні, вокальні, хорові, вокально-інструментальні, театральні та мажореткові ансамблі, котрі тішать своїм мистецтвом вдячних глядачів.

Концерти у «Березілі» проходять різні. Це і творчі звіти, і заходи, присвячені визначним датам чи особистостям, тематичні вечори, конкурси, вручення премій, гумористичні шоу, форуми і т.д. Сюди приїжджають зірки всеукраїнського масштабу – В. Крищенко, «Друга ріка», «Фристайл», «Дизель шоу», Джамала, Тіна Кароль, «ТІК», «Сухішвілі» та багато інших.
Дають концерти у Тернополі і менш відомі, та не менш талановиті артисти, побачити котрих сходиться багато народу. А всього глядацька зала може вмістити до тисячі відвідувачів.

Афіша «Березілю» у Тернополі допоможе спланувати своє дозвілля та культурний відпочинок.
Квитки на бажані події можна придбати у касі закладу (номер телефону 53 31 14 або ж у організаторів мистецького заходу чи в режимі он-лайн. 
https://www.facebook.com/Berezil.ter/

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення