Чи часто українці беруть цілодобовий кредит? (новини компаній)

minfin.com.ua
Автор:
minfin.com.ua
19 квітня 2024

У зв'язку із повномасштабним вторгненням життя українців, на жаль, стало вкрай непередбачуваним. Ніхто не знає в який момент терміново знадобиться сума грошей, яку людина не має, адже з війною фінансове становище громадян України точно не покращилося. В такі моменти виходом стане кредит, який можна оформити онлайн цілодобово. Багато українців користуються цієї послугою, бо це легко та швидко.

Чи часто українці беруть цілодобовий кредит? (новини компаній)

Що варто пам'ятати про цілодобові позики?

Так, оформлення кредиту онлайн цілодобово значно спрощує життя, адже мало кому в сучасному світі хочеться збирати купу документів, стояти в чергах в банках, чекати на опрацювання свого запиту і так далі. Ви маєте можливість взяти позику в будь-який час дня і ночі, але доступність не має вводити в оману. Такий вид кредитування несе в собі ряд ризиків:

  1. Високі процентні ставки. Процентні ставки за цілодобовими кредитами значно вищі, ніж за традиційними, що може призвести до значних фінансових труднощів, якщо не вдасться вчасно погасити заборгованість.
  2. Штрафи та комісії. За прострочення платежів або інші порушення умов договору клієнт може понести відповідальність. 
  3. Короткий термін кредитування. Зазвичай цілодобовий кредит видають не більше, ніж на місяць. Та в цьому є й плюс - не встигне набігти висока процентна ставка.
  4. Малий кредитний ліміт. Кредитори часто не ризикують позичати клієнтам великі суми грошей за цілодобовими кредитами, бо хочуть вберегти себе від можливих значних неповернень. 

Поради

Якщо ви все-таки вирішили взяти цілодобовий кредит, скористайтеся послугами надійного кредитора. Наприклад, на сайті https://minfin.com.ua/ua/credits/online/kruglosutochno/ можна переглянути різні пропозиції та обрати найбільш вигідну. Також для керування своєю позикою рекомендуємо:

  • Скласти план погашення, який допоможе вам вчасно сплачувати по кредиту.
  • Якщо ви відчуваєте труднощі з погашенням цілодобового кредиту, зверніться за допомогою до фінансового консультанта.

Цілодобові кредити можуть бути корисним інструментом для вирішення термінових фінансових проблем. Однак, важливо використовувати їх відповідально та розуміти ризики, пов'язані з ними.

Перед тим, як брати цілодобовий кредит, важливо ретельно вивчити всі умови та порівняти пропозиції різних банків та кредитних компаній.

Події по темі:
Коментарі до події (1)
  • Люда Марченко 09 Травня

    А я вважаю що кредити брати не варто!
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Як вибрати ідеальний жіночий рюкзак: практичні поради
Як вибрати ідеальний жіночий рюкзак... У сучасному ритмі життя рюкзаки стають незамінними супутниками не тільки для подорожей або відпочинку, але й для роботи...
Різновиди професійних холодильних вітрин
Різновиди професійних холодильних в... Від правильного вибору обладнання значною мірою залежать тривалість зберігання продуктів та успіх торгівлі. Так, холодил...
Особливості стаціонарних ігрових приставок SONY Playstation 5 Slim
Особливості стаціонарних ігрових пр... Сучасні приставки пропонують користувачам великий функціонал, відмінну якість графіки, широкий вибір групових та індивід...