Дізнавайтеся більше про компанію «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»

"Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» - це компанія, яка систематично планує і організовує, проводить і координує концерти і виступи вітчизняних та зарубіжних артистів у місті Вінниця. Засновником компанії є відомий український продюсер Олег Збаращук, який уже близько 20 років займається улюбленою справою.
«ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»  організували сотні яскравих подій за участю популярних артистів у Вінниці та в інших областях України і за кордоном.
Багаторічний стаж роботи дозволив компанії «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» укласти договори з відомими зірками української та зарубіжної музики, виступити представником багатьох відомих зарубіжних артистів.

Сьогодні компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» - компанія першоджерело вінницького event-ринку із організації концертів зарубіжних артистів. Каталог заходів агентства постійно оновлюється новими концертами, виставами, фестивалями, намагаючись задовольнити не тільки найвимогливіші смаки публіки, а й працювати на випередження попиту.

Щоб потрапити на події, організовані компанією «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» Вам необхідно зателефонувати та замовити потрібний квиток, в свою чергу, наш кур’єр доставить його в будь-яку точку міста у зручний для Вас час абсолютно безкоштовно. Ще однією особливістю компанії є те, що за довгий період її існування ні жодного концерту, ще не відміняли.

«ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» - дарує людям свято!
Телефон компанії: (0432)57-55-55 

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті