Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про заходи для дітей у Києві на сайті moemisto.ua

Куди піти з дитиною у Києві? Таке питання часто виникає перед жителями столиці та її гостями. Незважаючи на всю, здавалося би, легкість цього питання, до його вирішення слід підходити з усією відповідальністю.

Організовувати дозвілля варто, оглядаючись на вік дитини. Найменшим підійдуть одні розваги, школярам та підліткам – інші. Також варто враховувати інтереси малюків та вибирати те, що їм до вподоби, інакше такий відпочинок задоволення не принесе. Київ для дітей приготував безліч варіантів для сімейного та дитячого дозвілля.
Перш за все це театри, причому не лише ляльковий театр у Києві (Київський академічний театр ляльок по вул. Грушевського, 1-а), а й заклади для дорослих.

Все одно в їх репертуарі є вистави та казки для найменших глядачів. Із задоволенням дітки переглянуть фільми та мультфільми (анімацію), котрі транслюються у кінотеатрах міста:  
• кінотеатр «Жовтень» (вул. Констянтинівська, 26);  
• MULTIPLEX;  
• «Україна» (вул. Городецького, 5);  
• Сінема сіті (вул. Антоновича, 176);  
• «Артхаус Трафік» (вул. Щекавицька, д, 30/39) та ін.

Позитивно малеча будь-якого віку поставиться до пізнавальних розваг – уроків малювання, пісочної анімації, ремесел. Радість подарують відвідини цирку, зоопарку, різноманітних музеїв, фестивалів, діти із величезним задоволенням беруть участь у конкурсах та змаганнях. Поєднати гру та розвиток можна у тематичних квестах, які пропонує Клуб для батьків та дітей «Молоко» (вул. Кирилівська, 24а).
Активні розваги також діткам до смаку. Ігрові кімнати та лабіринти, скеледроми можна знайти майже в кожному торговому центрі – «Аладін», «Метрополіс», «Піраміда», «Магелан» та ін. А ще є аквапарки («Дрім таун», «Дрім айсланд», «Термінал»), ковзанки, дитячий боулінг, ігротеки, всього і не перечислиш. Тож завітайте на нашу афішу, де зібрана інформація про усі варіанти для дитячого дозвілля, а також підписуйтеся на її оновлення.